FM 2017 En iyi Kaleci Antrenörleri

0
1820

FM 2017 En iyi Kaleci Antrenörleri

FM 2017 en iyi kaleci antrenörleri listesini oluşturmamızdaki temel amaç mevcut kalecilerin performansını olumlu anlamda etkilemektir.

Football Manager içerisinde sahip olduğunuz kalecinin özellikleri kadar sahip olduğunuz kalecini antrenörünün özellikleri de önemlidir. Kaleci antrenörü, özellikleri iyi ise kalecinizin potansiyelini ulaşabileceği en üst noktaya ulaşmasına yardımcı olur. Bu nedenle kaleci antrenörü, takımlar arasında kaleci performansının farklılık göstermesinde önemli bir etkendir.

Rol için önemli özellikleri; Kaleciler, Taktik, Teknik, Disiplin, Kararlılık ve Motivasyon olarak sıralayabiliriz.

İşte FM 2017 en iyi kaleciler listesi

AdıUyrukYetenekYaşTakım
Frans HoekHollanda2059Serbest
Gianluca Spinelliİtalya2049Chelsea
Franck RaviotFransa2042Fransa Milli
Claudio Flippiİtalya2050Juventus
Eser ÖzaltındereTürkiye1962Serbest
Gustavo PineroArjantin1853Arjantin U20
Alejandro Rosalenİspanya1839Fiorentina
Eduardo NinoKolombiya1949Deportivo Cali

Listemizin ilk 4 sırasında elit antrenörlere yer verdik. Bu alanda herhangi bir takımla sözleşmesi olmayan eski Galatasaray personeli Frans Hoek‘i transfer edilmesi en olası kaleci antrenörü olarak belirtebiliriz.

Elit antrenörlerler listesinde yer alan kaleci antrenörleri büyük takımlarda görev aldıkları için hem yüksek maaş isteyeceklerdir hem de transfer etmesi pek kolay olmayacaktır. Bu personelleri yüksek profilli takımlara transfer edebilirsiniz.

Listemizin son 4 sırasında yetenekli v.i.p. kaleci antrenörlerine yer verdik. Bu alanda yine eski Galatasaray personeli Eser Özaltındere, Türkiye ligi için uygun bir personel olarak karşımıza çıkıyor.

Bu alanda tavsiye edeceğimiz ikinci isim ise Eduardo Nino. Gerek Avrupa liglerine kolay transfer edilebilir olması gerekse de ekonomik maaş talebi ile Eduardo Nino aradığınız kaleci antrenörü olabilir.

 

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.