FM 2017 Transfer Hilesi

4
5803
fm 2017 transfer hilesi

FM 2017 Transfer Hilesi

Football Manager oyunlarında hep bir açık bulunmuştur. Bugün serinin 2017 oyununda da yeni bir transfer açığı söz konusu. FM 2017 transfer hilesi kullanarak pek çok oyuncuyu çok ucuz yoldan transfer edebilirsiniz.

Aslında Kiralama Hilesi

Bahsedeceğimiz bu açık yani fm 2017 transfer bugu aslında kiralık listesinde yer alan oyuncular için geçerli. Öncelikle FM 2017 transfer açığı kullanarak takımımıza katmak istediğimiz oyuncunun kiralık listesinde yer alması gerekiyor. Bu nedenle buna dikkat edin.

FM 2017 Transfer Hilesi Nasıl Yapılır?

Kiralık listesinde bulunan bir oyuncuyu satın alma opsiyonu ile çok düşük ücretlere hatta 1K gibi bedellerle transfer edebilirsiniz. Yapmanız gereken transfer etmek istediğiniz oyuncuya kiralık olarak teklif yapmak.

fm 2017 transfer açığı
Kırmızı ile işaretlenmiş bölümden değeri sürekli düşürüp pazarlık edeceğiz.

Ekrandaki gibi teklif ekranına geliyoruz ve opsiyon kısmını 100k gibi düşük bir bedel yapıp pazarlık etmeye başlıyoruz. Karşı takım mutlaka bu bedeli arttırmak isteyecektir, bu yüzden sürekli en düşük ücreti seçin. Ben 100k seçiyorum. Pazarlık süreci bu şekilde devam edecek karşı takım bu bedeli parça parça düşürecek en sonunda teklifi düşünmek için geri çekecekler.

Ertesi gün haber ekranına karşı kulübün oyuncuyu size satın alma opsiyonu ile (100k ya da daha düşük bedelle) kiralamayı kabul ettiği yazacak. Eğer oyuncu takımınıza kiralık olarak gelmek isterse oyuncu takımıza transfer olacak. Sonrasında ise oyuncu takıma gelir gelmez ya da kiralık kontratı bitmeden önce anlaşılan fiyatı karşı takıma teklif ederek (100k) oyuncuyu bonservisi ile takımınıza katıyorsunuz.

Bu FM 2017 Transfer Hilesi ile pek çok oyuncuyu kelepir fiyata transfer edebilirsiniz. Özellikle wonderkit oyuncuların ilk dönemlerde kiralık listesinde oluşundan ötürü çok ucuz fiyatlarla genç ve harika takımlar kurmanız mümkün.

Ben oyunu hilesiz seviyorum diyenlerin kendi tercihleri ancak FM 2017 Transfer Hilesi taraftarlarınızı tribüne çekmeniz için büyük kolaylık ve Football Manager 2017 oyununda FFP (Finansal Fair Play) takımları gerçekten zorluyor. En azından zorda kaldığınız durumlarda FM 2017 Kiralık Oyuncu Açığı ile maddi konularda takımınıza nefes aldırabilirsiniz.

FM Arşiv ekibi olarak herkese iyi oyunlar dileriz.

4 YORUMLAR

  1. cm 03-04 de para hilesi vardı pek çok insan bilmezdi kiralama bedeli olarak 250 milyon teklif ettirip o miktara kiralıyorduk. kiralayan takımın bütcesi çok düşük bile olsa kiralayan takım 250 milyonu kasasına indiriyordu. fm 2017 de böyle bir açık var mı acaba ya da buna benzer bir açık?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.