FM Mobile 2019 indir

17
3630

FM Mobile 2019 indir – Full APK + Save

Football Manager 2019 Mobile APK – Full Sürüm, SEGA tarafından geliştirilen dünyanın en iyi android futbol menejerlik oyunudur. FM Mobile 2019 indir seçeneği ile sitemizde.

FMM 19 Mobile APK, uzun zamandır beklenen bir menejerlik oyunudur. Oyunun önceki sürümünde hiç lisanslı takım veya lig bulunmuyordu. Ancak bu kez bir adım atıp Bundesliga ligini ve Bundesliga 2. ligini oyuna dahil etmişler. Bu liglerden bir takımın başına geçebileceksiniz artık.

FMM 19 Mobile APK, bana göre Google Play’deki en iyi menejerlik oyunu fakat keşke lisanslamasını da güzelce yapsalardı. indirGO.club Ailesi olarak yine çalışmalar yapılacaktır lisanslama üzerine fakat orijinal oyunda lisanslı bir oyun deneyimi yaşamak isterdik açıkçası. Her neyse oyun kısa süreliğine ön kayıt alacak. Hemen aşağıdaki Google Play linkinden ön kaydınızı oluşturun ve oyunun beta sürümü çıktığında hemen oynamaya başlayın.

Kurulum

  1. APK ve DATA dosyasını aşağıdan indirin.
  2. football.manager.games.fm19.mobile isimli klasörü Cihaz Hafızası/Android/data içine çıkartın.
  3. APK dosyasını kurun ve oyunu açın.
  4. Lisans hatası çözülmüştür.
  5. Save dosyasını (fm_save1.dat) Dahili depolama/Documents/fm mobile/games içine atın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 964MB
MOD: Lisanslı Sürüm

İndirme Linkleri

Oyun sayko moderatörümüz Ersan tarafından denenmiştir ve çalışmaktadır.

İyi oyunlar dileriz.

17 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben kurulum aşamalarını yaptım ancak sadece temel resimler ve oyuncu resimleri seçenekleri çıkıyor ve oyundan çıkıyor indiremeyip ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz ?

  2. Hocam iyi günler bu data da Türkiye 3.ligi de mevcut mu? Oyunu kurunca yeni oyun açarken 4. Kısımda bulunan ayrıcalıklar bölümü satın alma durumunda bu kısmı da aktif hale getirebilir misiniz?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.