FMRTE 20 indir FM 2020 Oyuniçi Editör

12
5541

FMRTE 20 indir FM 2020 Oyuniçi Editör

Football Manager 2020 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 20 indir tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyada FMRTE dosyasının yüklemesini yapın. Sonrasında klasördeki dll dosyasını ve Amped uygulamasını FMRTE’nin kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Önce AMPED’i sonra FMRTE’yi çalıştırın. Online Activation seçeneğini tıklayarak serial kısmının tamamını 0 yapın ve devam diyin. Aktivasyon başarılı. Program için oyunun açık olması gerekiyor, onu da belirtelim.

FMRTE 20 demo sürüm indir

Oyunun henüz cracki çıkmadığı için cracki paylaşamıyoruz. Crack çıkar çıkmaz burada paylaşacağız.

12 YORUMLAR

  1. selamun aleyküm
    hocam bir bilgi var mı kırılır mı yakın zamanda
    eğer kendine ortak arayan da varsa steamden 10 tl lik bir oyun hediye edebilirim

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.