Hakkımızda

FMOyuncusu, Türkiye’deki Football Manager oyuncularının faydalanması adına, Türkiye’deki birkaç Football Manager oyuncusu tarafından 2015 yılında faaliyete sokulmuş bir internet sitesidir.

FMOyuncusu, Football Manager oyununu oynayanların, oyun ile ilgili olarak aradıkları içeriklere kolayca ve güven sorunu yaşamadan ulaşmasını amaçlamaktadır. Uzun vadede ise Türkiye’de eksikliği hissedilen Football Manager arşivi açığını kapatmayı hedeflemektedir.

FMArsiv olarak yayın hayatına başlayan sitemiz 23 Ekim 2017 tarihinden itibaren FM Oyuncusu (fmoyuncusu.com) ismi ile yayın hayatına devam etmektedir. Bu tarih öncesinde web sitemiz FMArsiv.xyz alan adını kullanmaktaydı.

****

FM Oyuncusu ekibinin her üyesi Football Manager oyununu aktif olarak oynamaktadır. Bu nedenle diğer Football Manager oyuncularının ihtiyaçlarına ve sorunlarına da hakimiz. Bu sorunlardan bir tanesi olan arşiv oluşturma amacı ile içeriklerin kaybolmadan, web sitesi üzerinde arşivlenmesini amaçlamaktayız.

****

FM Oyuncusu olarak, tekelleşme amacı gütmenin ülkemizdeki oyunculara hiçbir katkı sağlamayacağını biliyoruz. Bu başka sitelerden aldığımız içeriklerle ilgili mümkün oldukça kaynak belirttiğimiz gibi, ürettiğimiz içeriklerin de kaynak gösterilmesi kaydı ile başka sitelerde paylaşılmasına müsaade ediyoruz. Ancak verilen emeklerin karşılığında en azından “saygı” duyulması gerektiğini savunuyoruz. Bu nedenle herhangi bir içerik üretmeyip sadece “hırsızlık” yapan platformlarla hiçbir şekilde aynı safta bulunmayacağımızı da belirtmek isteriz.

NOT: Değerli oyuncular, sitemizden ulaşacağınız içeriklerin büyük bölümü editörlerimiz tarafından denenmektedir. Ancak yine de indireceğiniz dosyaları çalıştırmadan önce virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz. İndireceğiniz dosyalardan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir hasardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

03.12.2015 –