Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

FM Oyuncusu, Türkiye’deki Football Manager oyuncularının faydalanması adına, Türkiye’deki Football Manager oyuncuları tarafından 2015 yılında faaliyete sokulmuş bir internet sitesidir.

Gizlilik Politikası

fmoyuncusu.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili tanımlar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Dosya Paylaşımı

Sitemiz üzerinde ek dosya barınmamaktadır. Dış kaynaklar üzerinden paylaşmış olduğumuz dosyalarda ise önceden virüs taraması yapılmış olup, yine de her ihtimale karşı güvenliğinizi sağlamak adına indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçirmeden çalıştırmayınız. İndirdiğiniz dosyalardan dolayı oluşacak hasarlardan fmoyuncusu.com sorumluluk kabul etmeyecektir.

Üyelik Sözleşmesi

FM Oyuncusu sitesi ziyaretçilerinin üye olabildiği ya da üye olmadan yorum yapabildiği bir platformdur. Sitedeki içerikler kullanıcılar tarafından paylaşıldığından ötürü ortaya çıkabilecek herhangi bir telif hakkı ya da benzeri sorunlardan dolayı FM Oyuncusu sorumluluk kabul etmez. Ancak ilgili içeriğin tarafımıza bildirilmesi durumunda, içeriğin kaldırılacağını taahhüt eder.

Siteye üye olarak ya da üye olmadan yazı ve yorum gönderen kullanıcılar, FMArşiv sitesinin herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini kabul etmiş sayılır.

Topluluk

FMArşiv sitesi, Football Manager oyununu oynayan bilgisayar kullanıcılarının birbirleri ile irtibat sağlaması ve oyun ile ilgili ek dosyalara ulaşabilmesi adına Football Manager oyununun yıllardır hayranı olan bilgisayar oyuncuları tarafından kurulmuştur. Herhangi bir şirket, dernek, vakıf ya da kurumsal faaliyet gösteren oluşum ile ilgisi yoktur.

İletişim

FM Oyuncusu sitesine herhangi bir sebepten dolayı ulaşmak durumunda kalmanız durumunda, sitenin tasarım işlerini yürüten Siorg Tim‘in info@sizinicin.org elektronik posta adresinden tarafımıza ulaşmanız mümkündür.

İçerik Paylaşımı

FMArşiv sitesi barındırdığı içeriklerin, içerik yapısı uygun sitelerde kaynak gösterilerek paylaşılmasına müsaade etmektedir.