MacAssistant RT20 – FM 2020

0
215

MacAssistant RT20 – FM 2020 Macbook Oyuniçi Editör

MacAssistant RT20 Apple yani Mac kullanarak Football Manager keyfi yaşayan oyuncular için tasarlanmış bir oyun içi editördür. Windows kullanıcılarının FMRTE20 olarak kullandığı programın MAC için hazırlanmış versiyonudur.

FMRTE nin Mac kullanıcıları için olan bu programla oyun içinde düzenleme yapabilirsiniz oyuncuların maaşını düşürmek transfer bütçesini arttırmak yani FM 2020 editör de yapabildiğiniz herşeyi ama herşeyi bu programlada yapabilirsiniz.

Ve bunları yaparken yeni bir kariyer açmanıza gerek yok oyun içi değişiklik yapmanızı sağlayacak olan program başlıktada yazdığı gibi sadece Mac kullanıcıları içindir Windows veya Linux kullanıcılarının indirmesi gereksizdir.

Bu program ile yapacaklarınızın sınırı bulunmuyor. Oyuncu ve personel transferi yapabileceğiniz gibi takımlara bütçe verebilir, puanları ile oynayabilir ve dilerseniz oyuncu sakatlıklarını kaldırabilirsiniz.

Açıkçası oyunun keyfini kaçırır diyenlerin sayısı pek de az değil ancak bu kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bu programla yapabileceğiniz bir şey de oyuncuların mevcut ve potansiyel yeteneklerini görmek olacaktır.Link 1

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.