FM Mobile 2018 indir

14
7708

FM Mobile 2018 indir

Football Manager serisinin son oyunu olan FM 2018’in mobil versiyonu olan Football Manager Mobile 2018 yayınlandı. FM Mobile 2018 ile birlikte akıllı telefonlarınızda Football Manager keyfini yaşamaya hazır olun.

Gerçek Futbol Kulüplerini Yönetmeye Hazır Olun!

FM Mobile 2018 download ederek telefonunuza yükledikten sonra aşağıda anlatacağım adımları takip ederek oyunu telefonunuza kurarak FM Mobile keyfini yaşayabilirsiniz.

Üstelik üç büyüklerin save dosyalarını da sizlerle paylaşacağız. Böylelikle sahte isim sorunu yaşayan oyuncuların bu sorunu da ortadan kalmış olacak.

Aşama Aşama Kurulum

Kuruluma başlamadan önce telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabilecek duruma getirmenizi tavsiye ederiz.

İlk olarak linkini aşağıda paylaştığım APK dosyasını indirerek telefonunuza yükleyin. Sonrasında kurulumu gerçekleştirin.

APK İndir

FM Mobile 2018 apk yükledikten sonra aşağıda paylaştığım data dosyasını; telefonunuzu bilgisayarınıza bağladıktan sonra android/data klasörüne kopyalayın.

Data İndir

FM Mobile 2018 Save Dosyası ile isim sorunu çözümü

Aşağıda paylaştığım save dosyasını indirin. İçerisinde üç adet save dosyasında üç büyüklerin kariyerleri var. Rar’dan çıkardığınız dosyaları “Dahili hafıza / documents / Sports Interactive / Football Manager Mobile2018 / normal / games” içerisine kopyalayın.

Eğer sorun düzelmez ise oyunu ve data dosyasını silin kaldırın ardından önce apk ardından data klasörünü ve en son olarak save dosyalarını atarak en son oyuna giriş yaparak deneyin. Biz sıkıntısız çalıştırdık

Save İndir

İyi oyunlar 🙂

14 YORUMLAR

  1. Lisans sunucularına balanılamıyor. Lütfen bir ağ bağlantısı bulunduğundan emin olun ya da daha sonra tekrar deneyin. hatası alıyorum, ne yapmalıyım ?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.