FMRTE 19 indir FM 2019 Oyuniçi Editör

223
36092
fmrte 19 indir

FMRTE 19 indir FM 2019 Oyuniçi Editör

Football Manager 2019 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 19 indir tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyada FMRTE dosyasının yüklemesini yapın. Sonrasında klasördeki dll dosyasını ve Amped uygulamasını FMRTE’nin kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Önce AMPED’i sonra FMRTE’yi çalıştırın. Online Activation seçeneğini tıklayarak serial kısmının tamamını 0 yapın ve devam diyin. Aktivasyon başarılı. Program için oyunun açık olması gerekiyor, onu da belirtelim.

FMRTE 19 demo sürüm indir

Oyunun henüz cracki çıkmadığı için cracki paylaşamıyoruz. Crack çıkar çıkmaz burada paylaşacağız.

FMRTE 19 Full İndir

Kurulum Videosu için buraya tıklayın!

İyi oyunlar.

223 YORUMLAR

 1. Almayi düşünüyorum. Alınir çıkan fiyat 3 e bolunur. Şayet ortak olmak isteyen varsa django@mail.com.tr den ulaşsın alalım. Crack çıkacağı yok gibi. Havalar EFT hesabıma yansidiktan sonra kod gönderirim. Alan olup ortak arayan varsa havale EFT yapabilirim.

  • niye ticaret olsun 🙂 adam parayla orjinalini almış. 3 kişi ortak kullanabiliyor. 5 euro 🙂
   ben de bekliyorum senin gibi. ilk kez fmrte’siz oynuyorum zevkli gidiyor. olmadı biz de alırız crack çıkmazsa.

 2. Arkadaşlar 2 kişi aldik 1 kisiye daha gönderebilirim. keshzombiek@gmail.com

  Bu arada şöyle bir sounum var fte ile. Yabanci sinirini rahatlatmak için oyincuarin turk vatandasligi almasi icin gereken sureyi 2 yila indirmeye calisiyorum.diger ulkelerde olmasina ragen Türkiye’de işe yaramiyor bir türlü. Fikri olan var mi acaba?

   • o durumu biliyorum ama bunla alakalı değil. çünkü milli takım seçmemiş oyuncularda hala 5 yıl üzerinden hesaplama yapıyor, ben 2 yıla düşürdüğüm halde. ilginç olan diğer liglerde işe yarıyor. ama türkiye’de 5 yıl üzerinden hesap yapıyor. ne yaptıysam olmadı.

 3. Arkadaşlar 2 arkadaş bulabilirsem yanıma kredi kartıyla alıcam key. Almak isteyenler varsa bana ulaşsın facebook ya da mailden.
  Facebook: Yusuf Atıcı, sitenin facebook grubunda beni bulabilirsiniz üyeler arasında.
  Mail adresi: uhal.yusuf@hotmail.com

 4. Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Crackli oyunda orijinal FMRTE çalışır mı herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan cevap yazabilir mi?

 5. Arkadaşlar benim bir sorunum var konuyla alakası yok ama en çok bu konuya bakan olduğu için yazıyorum. Sorunum şu : geçenlerde oyunu kaydedip çıkmıştım sonra kayıtlı oyunu açtım, açılması normalden uzun sürdü ve açıldığında futbolcularımın ismi değişmişti bu problemi olan başkaları da var mı? Ya da çözümünü bilen?

  • Lig ile ilgili kurallar değişmiyor şuan için ilerideki güncellemede eklerler mi bilemiyorum. Genel olarak yeni olduğu için pek detaylı özellikler henüz eklenmemiş sanırım

  • valla ilk kez fmrte’siz oynadım. Galatasaray’la kısır kadro berbat bütçelerle şampiyon oldum. load-save yapmadım 🙂 böyle daha zevkli yalnız. sözleşmesi 6 ay kalan topçuları alıp satıyorum bütçe yaratıyorum 🙂

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.