Football Manager 2007 Full indir

15
7696
football manager 2007 indir

Football Manager 2007 indir

Football Manager serisinin çok tutulan oyunlarından bir diğeri olan Football Manager 2007 oyununun tam sürümünü sitemizden indirebileceksiniz. Paylaşmış olduğumuz dosya içerisinde FM 2007 setup , FM 2007 Crack , FM 2007 Türkçe Yama ve FM 2007 Data Editör mevcuttur.

FM 2007 indir

Football Manager 2007 indir seçeneğini kullanabilmek için bilgisayarınızda Daemon Tools programının yüklü olması gerekmektedir. Bu program ile bir sanal sürücü oluşturup yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Daemon Tools indirmek için TIKLAYIN.

FM 2007  The wizard cannot continue because of the following error Hatası

Football Manager 2007 cracklenirken sadece Birleşik Krallık seçeneğinde açılacak şekilde craklenmiş. Bundan dolayı indirdiğimiz oyun dosyalarını çalıştırabilmek için öncelikle uygulamamız gereken bazı maddeler mevcut. Öncelikle;

Denetim masasına girerek, Dil ve Bölge ayarlarından dili İngilizce (Birleşik Krallık) seçiyoruz. Sonrasında klavyeyi de aynı şekilde İngilizce (Birleşik Krallık) seçiyoruz ve son olarak Bölge sekmesinden İngiltere (Birleşik Krallık) seçeneğini işaretleyip uygula diyoruz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz durum en önemli kısım. Eğer ki uygulamazsanız sistem size doğrudan uyarı verecektir ve setup dosyası çalışmayacaktır. Bu nedenle ilk olarak yukarıdaki maddeleri uygulayın.

Yukarıdaki maddeleri sorunsuz bir şekilde uyguladıktan sonra, setup dosyamızı açıyoruz ve yüklemelerimizi yapıyoruz. Yüklemeyi tamamladıktan sonra razor1911 dosyasının içinde yer alan fm.exe dosyasını oyunu yüklediğimiz klasöre kopyalayarak crack işlemini tamamlıyoruz ve yine indirdiğimiz dosyada yer alan Türkçe Yama uygulamasını başlatarak yüklüyoruz ve hazır hale geliyoruz.

Artık oyunu başlatabiliriz. Yalnız oyunu oynarken de bilgisayarımız İngilizce seçeneğinde aktif olması gerekiyor. Bu konuya da dikkat ederseniz herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Bizler ilgili dosyayı denedik ve herhangi bir sorun yaşamadık. Bununla ilgili sizlerle bir kaç görsel paylaşmak istiyoruz.

fm-2007-ekran-goruntusu fm-2007-faryd-mondragon fm-2007-kadro-ekrani fm-2007-sakaryaspor fm-2007-yeni-menajer-ekleme fm-2007-zlatan-ibrahimovic-profilefootball manager 2007 data editör

Oyun çalışmakta herhangi bir problemle karşılaşmadık. Ayrıca son resimde fm 2007 data editör de gözükmekte ve sorunsuz şekilde çalışmakta.

Gelelim oyunu indirmek için yapmanız gerekene. Aşağıdaki linkten oyunu reklamsız indirebilirsiniz.

Oyunu İndir

Rar Şifresi: fmoyuncusu.com

Oyunla ilgili yaşadığınız sorunları yazının altına yorum olarak paylaşırsanız ya da facebook sayfamıza mesaj olarak gönderirseniz yardımcı olmaya çalışacağız.

Bonus olarak sizlere FM 2007 Genç Yetenekler paylaşıyoruz.

İyi oyunlar dileriz :).

15 YORUMLAR

  1. Reis, Oyunu indirdik install yaptik, crack da yaptik. Oyun aciliyor. Reklamlari falan veriyor sonra Main Menu ye girerken Black Screen veriyor. Yani oyun kapanmiyor ama ekran gelmiyor iste.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.