FM 2006 Thai Baht Sorunu Çözümü

9
2371
fm 2006 thai baht sorunu

FM 2006 Thai Baht Sorunu Çözümü

Football Manager serisinin en beğenilen oyunlarından olan 2006 serisinin crack sürümünde Tayland Baht’ı para birimi sorunu vardı. FM 2006 Thai Baht sorununun çözümünü bu yazımızda anlatıyoruz.

Sorunun Sebebi

FM 2006’da oyun hergün kendi kendine kaydediyor ve para birimi Tayland Bahtı olarak değişiyorsa bu problemi yaşıyorsunuz demektir. Bu durum pek çok oyuncuyu oyundan bezdirmiştir.

İnternette bu problemin çözümüne dair pek fazla kaynak bulunamamaktadır. FM Oyuncusu olarak bizlerin de sevdiği serilerden olan FM 2006’yı oynayabilme keyfi sunabilmek açısından bu sorunun çözümü üzerine araştırma yaptık.

Crack Dosyası Sorunlu

Oyunun Thai Bahtı problemi vermesindeki asıl sebep kullanmış olduğunuz crack dosyası. Bu nedenle sorunsuz bir crack dosyasını sizinle paylaşıyoruz. Aşağıdaki dosyayı indirdikten sonra yazının devamında kurulumu anlatıyoruz.

Dosyayı İndir

Dosyayı indirdikten sonra bildiğiniz crack işlemi yapıyoruz. Yine de bilmeyenler için bir kez daha anlatım yapmakta fayda var. İndirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu konuma kopyalıyoruz;

c://program files/sport interactive/football manager 2006

Bu konuma kopyalayıp, diğer dosya ile değiştirdikten sonra oyuna doğrudan girebilirsiniz. Oyunda Thai Bahtı problemi kalmayacaktır.

Denendi ve başarılı!

İyi oyunlar…
FM Oyuncusu Ekibi

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.