FM 2016 En iyi Fizyoterapistler

0
2749

FM 2016 En iyi Fizyoterapistler

FM 2016 En iyi Fizyoterapistler Listesi; Football Manager serilerinde, kadro kuvvetlendirmek kadar önemli olan bir başka iş ise; kesinlikle teknik ekibinizi kuvvetlendirmek… Tüm bir sezon boyunca, farklı kulvarlarda yanınızda olacak ve şikayet etmeyecek insanlardan bahsediyorum. Ayrıca işlerinin ehli oldukları gibi, teknik ve taktik anlamda da bilgilerini takıma aktarmak zorundalar. Bu ekip genel olarak futbol direktörleri, asistan menajerler, kaleci antrenörleri, altyapı sorumluları, antrenörler, kondisyon antrenörleri, fizyoterapistler ve gözlemcilerden oluşur. Football Manager’de kariyer yaptığınız takımı iyi yerlere getirmek istiyorsanız, arkanızda duran ve işinizi hafifleten kuvvetli bir teknik ekibe her zaman ihtiyacınız var.

Football Manager Arşivleri olarak bugünkü konumuzu Football Manager 2016’daki fizyoterapistlere ayırdık. En basit anlamıyla fizyoterapistler oyuncularınızın sakatlanmamasına, sakatlansa bile en azami sürede tekrar takımınıza dönmesine yardım eden kişilerdir. Yıldızlarınızın sakatlanmaması için veya takıma dönmeleri için takımınızda kaliteli ve başarılı fizyoterapistlere ihtiyacınız var. Takımınızla birlikte hedeflediğiniz yolda, bu gerçekten oldukça önemli… Ben, kariyer yaptığım takımlarda 3-4 adet fizyoterapist bulunduruyorum. Bunun yanında alt yaş takımlarına da mutlaka birer ek fizyoterapist transfer ediyorum. Burada unutmamanız gereken bir nokta var. Takımınızda sakatlıklar çok yaşanıyorsa ve sakatlanan oyuncular uzun süre sahalardan uzak kalıyorsa; teknik ekibinizdeki fizyoterapistlerde mutlaka sorun var demektir. Bu yüzden, sakatlık konusunda ve minimum düzeyde sakatlık yaşamak için sürekli tetikte olmalısınız. Football Manager Arşivi, bu yıl oyunda en tercih edilesi fizyoterapistleri sizler için derledi.

FM 2016 En iyi Fizyoterapistler Listesi

1-)David Fevre

Oyuna Blackburn Rovers baş fizyoterapisti olarak başlıyor. Yetenekleri oldukça gelişmiş.. Kendisi fizyoterapist olarak tercih ettiğim bir numaralı aday… Fizyoterapistlik yeteneği, 20!

FM 2016 En iyi Fizyoterapist

2-)Lieven Maesschalck

45 yaşındaki Belçikalı, Fevre ile birlikte oyunun en iyi fizyoterapistlerinden… Oyuna Belçika fizyoterapisti olarak başlıyor. Fizyoterapistlik yeteneği, 20!

fm 2016 en iyi fizyoterapistler

3-)Jose Maria Villalon

56 yaşındaki İspanyol, tam 20 yıldır Atletico Madrid’de fizyoterapist olarak çalışıyor. İstikrarlı bir isim olarak dikkat çekiyor. Fizyoterapistlik yeteneği, 19!

56 yaşındaki İspanyol, tam 20 yıldır Atletico Madrid’de fizyoterapist olarak çalışıyor. İstikrarlı bir isim olarak dikkat çekiyor. Fizyoterapistlik yeteneği, 19!

Listenin geri kalanı şu şekilde;

4-)Bruno Mazziotti
5-)Enrico Castellacci
6-)Ivan Pierra
7-)Ricard Pruna
8-)Rodolfo Tavana
9-)Paco Angulo
10-)Jochen De Coene

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.