FM 2016 Oynanabilir Yeni Ligler Ekleme

5
1612
fm 2016 oynanabilir yeni ligler ekleme

FM 2016 Oynanabilir Yeni Ligler Ekleme

Football Manager 2016 içerisindeki 51 oynanabilir ülke yönetecek takımlar için pekala yeterli olabilir ancak Yeni Ligler Ekleme verisiyle beraber inanıyoruz ki daha eğlenceli bir oyun söz konusu olabilir. Azerbaycan, Malta, Andorra, Arnavutluk ve San Marino gibi düşük profilli ülkelerde menajerlik görevi üstlenmek daha heyecan verici olabilir!

Yeni Ligler Ekleme Yaması

Meydan okumayı seven menajerler için Yeni Ligler Ekleme ile beraber gelecek olan Japonya, Mısır, Paraguay ve Katar’da takım yönetecek olmak kesinlikle oyunun uzun yıllardan beri gelen rutinliğine farklı bir heyecan katacaktır. Ayrıca yamayı yüklemeniz durumunda diğer liglerde bir eksilme olmayacak ve üzerine yeni ülkeler ve ligler eklenmiş olarak karşımıza çıkacaktır.

Yamada Afrika, Asya, Avrupa, Okyanusya, Güney Amerika ve Kuzey Amerika’nın yanında ayrıca oynanabilir yeni ulusal ligler de yer almaktadır.

Gerçekçilik Söz Konusu

Yama ile beraber 80 oynanabilir lig eklendiği gibi ayrıca eklenen liglerin durumları da gerçeği yansıtır durumda. Yüksek veya düşük itibara sahip liglerin ayarlamaları yapıldığı gibi ayrıca Suudi Arabistan, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelere de yüksek transfer bütçeleri ile başlama özellikleri de eklenmiş.

Yamayı İndirme ve Yükleme

Yamayı kurmak için rardan çıkan tüm kıta klasörlerindeki sonu .fmf ile biten dosyaları Belgelerim -> Sport İnteractive -> Football Manager 2016 -> Editör Data klasörüne kopyalayın. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

Yapımcı: Claasen
İndirme: Tıkla
Şifre: www.fmoyuncusu.com
Boyut: 28.42 MB

Yamayı Aktifleştirme

Yamayı aktifleştirirken Yeni Oyun ekranında Veritabanı seçeneğini Özel olarak seçip devam ediyoruz ve sonrasında önümüze gelen ekrandan istediğimiz düzeltmeleri aktif ediyoruz. Aşağıda Görsellerle de ifade edilmiştir.

5 YORUMLAR

  1. Hocam tüm işlemler tamam ama hala ligler gelmedi. 2014’de de senin yüklediğin yamayı indirmiştim. O zaman ”yeni kariyer oyunu”na tıklayınca açılan küçük pencerede ”özel” kısmını seçiyorduk. Bu 2016’da o pencere açılmıyor. Bu durumda ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.