FM 2017 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

2
5075

FM 2017 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

Football Manager 2017 oyuncuları için yapılmış olan eklenti olan FM 2017 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi ile hızlı geçmek istediğiniz maçları gerekli ayarları yaptıktan sonra maç ekranına girmeden otomatik olarak oynayabilir ve geçebilirsiniz.

Sıkıştırılmış Dosya İçindeki ‘ Wannachupbrew-Instant Result ‘ klasörlerini aşağıdaki dizine yapıştırın

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\skins

Oyuna Girin ve Tercihler kısmındaki Temalar bölümünden FM 2017 (Instant Result) seçin ve onaylayın. Bu işlemler sonrasında bu özelliği kullanacağınız panel maç başlamadan önce aşağıdaki gibi gözükecektir.

fm 2017 hızlı maç sonucu eklentisi

Eğer skins klasörü yoksa ise kendiniz oluşturabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra tercihler bölümüne girip, temalardan Wannachupbrew-Instant Result temasını seçin ve temayı aktifleştirin.

Hızlı Maç Sonucu Eklentisi İndir
Rar Şifresi: www.fmoyuncusu.com

Bu tema eklentisi oyunun hızını arttırırken aynı zamanda asistan menajerinizin kabiliyetini görmenizi de sağlıyor. Çünkü sizin yokluğunuzda takımı idare etme düzeyini görebiliyorsunuz. Ayrıca maça girerken sizlere beraberliğe oyna, galibiyet için oyna, fark için oyna gibi stratejiler belirleme imkanını da eklenti sağlıyor.

İyi oyunlar. 🙂

FM 2018 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi için Tıklayın

FM 2018 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

2 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar ben bunların hiçbirini yapmadım ama benim oynadığım takımda ben tarihi ileri alınca maçları oyun kendisi oynuyor. Ben takımın başında olamıyorum bunu nasıl düzelticem?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.