FM 2018 Transfer Güncellemesi – 2018/2019

0
11024
FM 2018 transfer güncellemesi yaması

FM 2018 Transfer Güncellemesi – 2018/2019

Transfer döneminin kapanması ile fm oyuncuları yeni sezon update dosyasını aramaya başladı bile. FM 2018 Transfer Güncellemesi dosyası ile en güncel kadrolar ve turnuvalardaki en güncel takımlar ile oynama keyfi yaşayacaksınız.

Elini sallasan FM topluluğuna çarptığı için! bu sene pek çok FM 2018 transfer update yaması yapılmış durumda. Krallığını ilan etmiş şaklabanlar da dahil olmak üzere pek çok yamayı sizler ile paylaşacağız. Football Manager resmi araştırma ekipleri tarafından neden bu yamalar hazırlanmaz anlamak mümkün değil.

1.FMinside

FMInside transfer sezonu boyunca FM 2018 transfer yaması hazırlayan ekiplerden bir tanesi oldu. Kısa süreli aralıklarla transferleri güncellediler ve başarılı bir yamaya imza attılar. Yamada güncellenen lig ve turnuvaları görselde belirtiyorum.

fm 2018 transfer güncellemesi

Nasıl Yüklerim

Bunlar doğrudan indirdiğiniz zaman için talimatlardır. Steam’den indirmeyi seçerseniz, oyun güncellemeyi otomatik olarak editör veri klasörüne ekler.

  1. Dosyayı İndir butonuna tıklayarak süreci takip ederek dosyayı indirin.
  2. İndirdiğiniz .fmf uzantılı dosyayı bu konuma kopyalayın: Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2018/editor data/
  3. Eğer yukarıdaki editor data klasörü yoksa kendiniz oluşturun ve öyle kopyalayın.
  4. FM 2018’i açın ve yeni kariyer oluşturun.
  5. 18.3 veritabanını seçin.
  6. Veritabanınızı seçerken, FMInside Data Update seçeneğinin seçildiğinden emin olun.
  7. Sonrasında oynamak istediğiniz ligleri seçin ve oyunu başlatın.
  8. İyi oyunlar!!!

2.Sortitoutsi

FM içerik üreticileri arasında en bilinen sitelerden olan Sortitoutsi canlı olarak transfer güncellemesi paketi sunmaktaydı ve transfer döneminin sona ermesi ile son versiyonu yayına aldılar. Sortitoutsi aynı zamanda FM 2017 için de güncelleme yayınladı. Yani bir eski sürümü oynayan oyuncular için de bir güncelleme söz konusu. Hem FM 18 hem FM 17 için güncelleme yamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Kurulum için yukarıdaki talimatlar geçerlidir.

Yamayı İndir

3.FMScout

FM 2018 yaz transfer yaması için bir alternatif de FMScout ve birkaç FM grubunun birleşerek oluşturduğu FMTU (Football Manager Transfer Update) sistemi tarafından oluşturulan yama. Kendileri oldukça iddialılar. Yamanın kurulumu yukarıdaki yamalar ile aynıdır.

Yamayı İndir

Evet değerli oyuncular, yazının başında dediğimiz gibi pek çok update yaması olsa da en çok bilinen ve en çok indirilen FM 2018 en güncel transfer yaması linklerini sizlerle paylaştık.

Football Manager 2018 indirmek için TIKLAYIN!

Bir sonraki yazımızda görüşene kadar hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.