FM 2018 Yüz Paketi Scope

1
15302

FM 2018 Yüz Paketi Scope

Football Manager 2018 piyasaya çıktı ve oyuncuların her sene yaşadığı sorunlardan olan lisans dolayısıyla eklenmeyen yüzler için hazırlanan FM 2018 Yüz Paketi paylaşımını sizlere sunuyoruz.

Sigames’in lisansını aldığı takım ve oyuncular haricinde görselleri oyun içerisine ekleyemiyor oluşundan kaynaklanan problemleri bu sene de yüz paketi indir metodu ile çözeceğiz.

Scope Yüz Paketi bu sene bu sorunu çözecek paketlerden sadece birisi ancak 92.000 yüz paketi ve oldukça kaliteli görselleri ile pek çok kişinin tercihi konumuna geleceğine şimdiden eminiz.

Football Manager 2018 Yüz Paketi Scope!

FMScout ekibi tarabından hazırlanan bu yama ile futbolcu ve teknik ekip personellerinin yüzleri oyuna yansıyacak ve bu da FM 2018 Yüz Paketi sayesinde daha keyifli bir oyun imkanını bizlere sunacak.

Ayrıca geçtiğimiz yıllarda FM 2015 Yüz Paketi ve FM 2016 Yüz Paketi indirmiş olan oyuncular, o paketleri Football Manager 2018 Yüz Paketi olarak da kullanabilirler.

FM 2018 Yüz Paketi Kurulumu

Öncelikle buradaki bağlantıya giderek paketi indirmelisiniz. Daha sonra indirdiğiniz dosyadan çıkan klasörleri Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2018/graphics/faces yolunu izleyerek açtığınız klasöre kopyalayın. Eğer ki graphics/faces klasörleri yoksa kendiniz el işe oluşturabilirsiniz.

Bu aşamaları yaptıktan sonra Football Manager 2018’yi çalıştırın ve tercihler ekranına gelin ve arayüz sekmesini açın. Buradan ön belleği kullanın yazısının yanındaki tiki kaldırarak görünüm bölümüne gelin ve “Geçici Dosyaları Temizle” ve “Temayı Yeniden Yükle” butonlarına basın.

Artık yüz paketimiz aktif hale geldi. Ayrıca bu paket kayıtlı oyunlarda da oynanabilmekte.

Tüm oyunculara, iyi oyunlar dileriz. ?

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.