FM 2019 Sakatlık Sorunu Çözümü Yaması

0
3740

FM 2019 Sakatlık Sorunu Çözümü Yaması

Football Manager 2019 tam sürüm yayınlandı yayınlanalı FM Oyuncuların şikayet ettiği bir sakatlık sorunu mevcut. İşte bu sorunu FM 2019 Sakatlık Sorunu Çözümü olan, FM 2019 Sakatlık Azaltma Yaması ile çözeceğiz.

FMScout forumlarına JamieFMS isimli kullanıcının paylaştığı bu ek dosya ile oyundaki sakatlıklar %50 odanında azalacak. Kullanıcının gerçekleştirdiği bu düzenleme ile Türk oyuncuların, oyunda aşırı sakatlık yaşandığı ile ilgili görüşünün tüm FM oyuncuları tarafından hissedildiği gerçeğini gözler önüne koyuyor.

Yama Yükleme

Yama yüklemeyi artık öğrendik ancak yine de ilk defa yükleyecekler için bir kez daha anlatalım. Aşağıdaki linkten dosyayı indirdikten sonra Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2019/data editor içerisine dosyayı yapıştırın.

Ancak, ne yazık ki bu düzenleme kayıtlı oyunlarda çalışmamaktadır. Yeni oyun açacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Oyunu biraz da olsa normale döndürecek bu yamadan umarım memnun kalırsınız. Özellikle maç içi ve antrenman süreçlerinde sakatlıklar mevcut. Buna ilaveten kondisyon problemi de ekleniyor. Bu nedenle oyuna müdahale etmek gerekiyor. Bu yama ile sakatlıklar %50 oranında azalacağı için rahat bir nefes alabilirsiniz.

İyi oyunlar.

FM 2018 Sakatlık Sorunu Çözümü

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.