FMRTE 15 – FM 2015 Oyun İçi Editör

16
4578
FMRTE 15
FMRTE 15

Football Manager 2015 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 15 tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Editör Notu: İşlemleri gerçekleştiremeyen ziyaretçilerimiz, gönderi altına yorum atarlar ise kendilerine yardımcı olacağım. Program inen klasörün içerisindeki FMRTE.exe dosyası ile çalıştırılmaktadır. Başka bir işlem gerektirmez. Full programdır.

Football Manager Real Time Editor İndir

Rar Şifresi: www.fmarsiv.xyz

16 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.