Football Manager Mobile 2018 Detayları Açıklandı

1
2031

Football Manager Mobile 2018 Hakkında Beklenen Detaylar!

Football Manager 2018‘in yayınlanması ile FM oyuncularının dikkatini çeken değişiklikler sonrası oyunun mobil versiyonu olan Football Manager Mobile 2018 için de beklentiler yükselmişti.

Football Manager ile ilgili resmi hesaplar bugün oyun ile ilgili bazı yenilikleri duyurdu. Bu yeniliklerden Türkiye’deki oyuncuların en çok dikkatini çeken bu sene FMM 2018‘in %100 Türkçe yayınlanacak olması oldu. Bildiğiniz üzere geçen sene oyunda Türkçe dil desteği yoktu. Sitemizde Can Akçetin’in hazırlamış olduğu %90 Türkçe çeviri yer alan bir FMM 18 Türkçe dil paketi yer almaktaydı.

Oyunda Türk oyuncuları ilgilendiren bir başka detay ise Türkiye’den oynanabilir ligler oldu. FMM 2018 Türkiye ligleri arasından Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig kümelerini oynanabilir ligler arasına aldı.

Türkiye liglerine güncelleme getiren Sport Interactive, oyunun en çok eleştiri alan eksikliklerinden birisi olan veritabanı küçüklüğü ile ilgili olarak da oyunda 30’un üzerinde oynanabilir lig ve 21300 oyuncu ve personel ile çözüm bulmuşa benziyor.  Ayrıca Football Manager Mobile 2018 ile Amerika ve Güney Kore ligleri ilk kez oyuna dahil oldu.

Bilgisayar versiyonunda mevcut olan ve FM oyuncuların sık kullandığı bölümler arasında yer alan Oyuncu Talimatları bölümü geliştirilerek oyuna eklendi.

Bilgisayar versiyonunda oyun açılışında seçebildiğiniz menajer itibarınızı FMM 2018’de seçebileceğiniz bir ekran oyuna eklendi. Ayrıca bayan oyuncular için bayan menajer (cinsiyet seçeneği) de oyuna eklenenler arasında.

Eklenen bir yeni özellik de gözlemci ve fizyoterapistlerinizi antrenman tercihleri vasıtası ile geliştirebileceksiniz.

Oyunda kulüpleri tarafından serbest bırakılan oyuncular ile ilgili bildirim  mesajları alacaksınız.

Ve bunlara benzer pek çok yenilik ile geliştirilmiş FM Mobile 2018 ile akıllı telefonunuzda FM keyfi yaşayacaksınız!

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.