FM 2016 En iyi Defansif Orta Saha Oyuncuları

0
1405

FM 2016 En iyi Defansif Orta Saha Oyuncuları

FM 2016 En iyi Defansif Orta Saha Oyuncuları Listesi – FMArşiv

Football Manager oyununda savunma anlamında en önemli bölgelerden biri de ön libero olarak ifade edilen defansif orta saha pozisyonudur. Çünkü iyi bir kesiciye sahip değilseniz ceza sahasının dışında tehlikeli pozisyonlarla karşı karşıya kalmanız içten bile değil.

İşte Türkiye’nin en iyi ön liberolarından oluşan listemiz;

SıraİsimYaşTakımDeğer ( € )
1Nuri Şahin26B. Dortmund20.5 Mn
2Tolga Ciğerci23Hertha Berlin5.5 Mn
3Mehmet Topal29Fenerbahçe6 Mn
4Ozan Tufan20Fenerbahçe3.8 Mn
5Erdem Şen26Gaziantepspor0.500 k

1. Tolga Ciğerci

Tolga Ciğerci

Türkiye liginde takım  yönetiyorsanız ve takımınızın durumu iyiyse transfer etmeniz mümkün olan bir oyuncu olan Tolga Ciğerci, fizik ve performans olarak başarılı özelliklere sahip olsa da oyun zekasının pek iyi olmamasından dolayı sadece defans önünde düzenleyici rolünde kullanılırsa iyi düzeyde fayda sağlayacaktır.

2. Mehmet Topal

Mehmet Topal FM 2016

29 yaşındaki yıldız oyuncu mevcut durumda Türkiye Liglerinde forma giyen en iyi yerli ön libero olarak karşımıza çıkıyor. Üstün top kapma ve pas yeteneği ile bölgede verilen her görevi başarıyla yerine getirebilecek donanıma sahip olan Mehmet Topal, bu mevkide en iyi oyuncu olsa da 29 yaşındaki bir oyuncuya 6 – 12 milyon € ödeyip ödememek siz değerli oyuncuların tercihi.

3. Erdem Şen – Gaziantepspor

Erdem Şen Gaziantepspor

Süper Lig için yeterli düzeyde ve yerli oyuncu statüsünde oynayabilen alternatif oyuncumuz ise Erdem Şen. Şampiyonluğa oynanan takımlarda en kötü rotasyon oyuncusu olarak oynayabilecek yeteneğe ve performans düzeyine sahip olan Erdem Şen, Anadolu kulüplerinde yabancı oyuncu transferine gerek kalmadan uygun fiyata satın alınıp oynatılabilecek düzey sahibi bir oyuncu olarak listemizde yer buluyor.

İyi oyunlar…

FM 2016 En iyi Defansif Orta Saha Oyuncuları – FM Arşiv

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.