FM 2006 Gelecek Vaadeden Stoperler

0
909
FM 2006 Gelecek Vaadeden Stoperler

FM 2006 Gelecek Vaadeden Stoperler

FM 2006 Gelecek Vaadeden Stoperler Listesi – FMArşiv

Football Manager 2006 pek çok Football Manager oyuncusunun en çok sevdiği serilerin içerisinde yer alan efsane bir oyun olarak ismini tarihe yazdırmıştır. Günümüzde bile nostalji olması amacıyla oynayan oyuncuların bulunduğunu söylersek yanılmış olmayız. İşte tam da bu noktada nostalji yaşamak isteyen oyunculara destek amacıyla en iyi Türk Stoperler listesini paylaşıyoruz.

1.Gladstone

Gladstone Juventus

Oyuna başladığınızda Juventus forması altında kiralık olarak oynayan Gladstone ancak bir sezon oynadıktan sonra transfer edebileceğiniz bir oyuncu. Ancak üstün yetenekleri ve başarılı performansı ile zaman buldukça kendini daha da geliştirecek olan Gladstone bir kaç sezon içerisinde Brezilya milli takımının stoperi olacak konuma gelecektir. Bu nedenle listede ilk sıra Gladstone’nin.

2. Vincent Kompany

Vincent Kompany fm 2006

Football Manager gözlemcilerinin ve analizcilerinin ne kadar başarılı olduklarının en büyük tescillerinden biri Vincent Company’dir. Bugün oynadığı takım ve yetenekleri bundan 10 sene evvel FM 2006’da görülmüştü. Çok makul bir fiyata kulübünden satın alıp yıllar sonra yüksek ücretlerle satabileceğiniz efsane bir stoper.

3. Waldo Ponce

Waldo Ponce FM 2006

Hem ekonomik hem de üst düzey verim alabileceğiniz bir oyuncu arıyorsanız Waldo Ponce aradığınız isim.

4. Anthony Vander Borre

Anthony Vander Borre

Bu dörtlüden hangi ikisini yan yana oynatırsanız oynatın defans sorunu yaşamayacaksınız. Vander Borre’de gerçekten hem çok yetenekli hem de oynattıkça bu yetenekleri gelişen bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Transfer etmek için de ödenmesi gereken bedel pek çok stoperden uygun.

 

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.