FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler

0
1755

FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler

FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler Listesi – FMArsiv

Türkiye’nin yıllardır bir sol bek sorunu yaşadığı söylense de FM 2016 ile birlikte böyle bir sorunun kalmadığını görebiliyoruz. Bir önceki yazımız olan FM 2016 En iyi Türk Sağ Bekler yazımızda Türkiye’nin bir sağ bek sorunu olduğundan bahsetmiştik. Sol bekte ise durum tam tersi…

İşte En İyi 5 Türk Sol Bek;

İsimYaşTakımDeğer (€)
Caner Erkin26Fenerbahçe6.25Mn
Atila Turan23Reims1.2Mn
Hasan Ali Kaldırım25Fenerbahçe750k
İsmail Köybaşı25Beşiktaş600k
Caner Cavlan23Heerenveen325k

Bu listeden üç oyuncuyu da sizler için açıklamak istedik.

1.Caner Erkin

FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler

Tartışmasız en iyi Türk sol bek Caner Erkin. Hiç tereddütsüz bu kararı verebildik. Hatta ve hatta Caner, oyunda Avrupa’nın Roma, At. Madrid gibi üst düzey takımlarında da sırıtmadan oynayacak özelliklere ve performansa sahip. Özellikle çift yönlü bek oynatmayı seven teknik adamlar için Caner çok verimli bir tercih olacaktır.

2. Atila Turan

FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler

Fransa vatandaşlığı da bulunan ve Fransa’nın Reims takımında forma giyen Atila Turan, Süper Lig’in tozunu attıracak bir oyuncu. Özellikle kaya gibi sağlam bir savunmacı olan Atila, defansif anlamda maksimum verim sağlayacak ve hücuma da katkısı azımsanmayacak kadar çok olacaktır. Standart Bek olarak Süper Lig’in ideal oyuncusu Atila Turan. ( Özellikle Galatasaray kariyerlerinizde mutlaka transfer edin: bir dost 🙂 )

3. Caner Cavlan

FM 2016 En iyi Türk Sol Bekler

Hollanda’nın hızlı futboluna uygun olarak karşımıza çıkan Caner Cavlan, fizik olarak biraz yetersiz özelliklere sahip olsa da istikrarı ve performans düzeyiyle ekibimizden geçer not aldı. Süper Lig için üst sıralara oynayan takımlarınızda rahatlıkla forma şansı bulacaktır.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.