FM 2016 Yüz Paketi – 80.000 Yüz

0
1674

FM 2016 Yüz Paketi

FM 2016 Yüz Paketi, Football Manager oyuncularının takip ettiği üzere her sene çıkartılan ve oyuna farklı bir tat katan yüz paketleri serisinin bir yenisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yüz Paketi FMScout isimli uluslararası bir Football Manager platformu tarafından hazırlanmış. Paket içerisinde 80.000 civarı yüz eklenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Dosya boyutu 3.8 GB. Ancak yine de indirmenize değecek bir paket olmuş.

FM 2016 Yüz Paketi için FMScout ekibine bizler de teşekkür ediyoruz. Football Manager oyununun lisansını alamadığı oyuncuların yüzlerinin oyuna eklenmesi için yapılması gereken bu tema için dünyanın dört bir yanından toplanan Football Manager oyuncularının emekleri sayesinde sahip olabiliyoruz.

Paket kurulumu ile ilgili detayları aşağıda belirttik. Dosya tarafımızca taranmıştır ancak yine de her ihtimale karşı virüs taramasından geçirmeyi unutmayın.

Football Manager 2016 Scope Yüz Paketi Kurulum

1) Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız. FM 2016 Scope yüz paketini indirmek için tıklayınız. (Paylaşmış olduğumuz linkte karşınıza bir kaç indirme seçeneği gelecektir. Bu seçenekler arasından “Tarayıcınız üzerinden indirin” seçeneğini seçmeniz linkin doğru bir şekilde inmesi için önemlidir.)

2) Daha önce herhangi bir yüz yaması indirip FM 2016’te kullanıyorsanız yüz yamalarının çakışmaması için birini tercih etmelisiniz. Bu yüzden daha önce C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\faces klasörü içerisine attığınız diğer yüz yamasını silmenizi öneriyoruz. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\faces)

3) İndirmiş olduğunuz yüz paketininin klasörünü C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\faces içerisine kopyalayınız. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\faces)

4) Sports Interactive\Football Manager 2016 klasörü içerisinde graphics klasörü yoksa siz oluşturun. Graphics klasörünüz var ama içerisinde faces klasörü yoksa bu klasörü de siz oluşturmalısınız.

5) Football Manager 2016’e giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın.

6) Tercihler bölümünden Arayüz sekmesine gidin.

7) Sayfanın yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullanın kısmındaki tiki kaldırın.

8) Arayüz sekmesindeki görünüm bölümünden “Geçici Dosyaları Temizle” butonuna basın.

11) Cut Out Player Faces Megapack yaması oyunuza dahil edilmiştir. Güle güle kullanın

 Not: Bu konuda çok fazla soru geldiği için Logo Paketi kayıtlı oyunda da kullanılabilir olduğunu belirtelim.

Kaynak: FMScout

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.