CM 01 02 indir – Championship Manager 01-02 Türkçe

0
4131

CM 01 02 indir – Championship Manager 01-02 Türkçe

Futbol Menajer oyunlarının efsane serisinden olan Champhionship Manager 01-02 oyunu, CM 01 02 indir başlıklı yazımızda paylaşılıyor.

Çoğu menajerlik oyununun, kendisini ilham alarak bilgisayar dünyasına girdiği Championship Manager oyununun en çok tutulan versiyonu Championship Manager 01 – 02 oyunudur. Bu oyunda 2001 – 2002 senesine ait dünya üzerinde ki tüm ülkelerin tüm takımlarının detaylı ve tam kadrosunu bulabilirsiniz.

Championship Manager 01 – 02 oyunu, önceki sürümlere nazaran bir çok yeniliği bünyesinde barındırmaktadır. Oyuna henüz o yıllarda 2d maç motoru eklenmediği için maçı izleme şansınız olmuyor. Böylelikle oyuncuların hatalarını, nasıl oynadıklarını, nasıl pozisyonlara girdiklerini ve verilen taktiklere uyup uymadığını pek göremeyeceksiniz. Görsel açıdan oldukça basit olan ancak zevk veren maç anlatım motoru sizlere keyifli maçlar yaşatacaktır.

Oyuna yeni gelen özelliklerle beraber eskisine nazaran daha gelişmiş antrenman programları ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında milli takım teknik direktörü olabilir ve performansı yüksek oyunculara ceza verme gibi işlemleri bulabilirsiniz. Transfer edeceğiniz oyuncuyu ararken arama filtresi oldukça geniş. Oyuncunun fiyatı, ırkı, oynadığı takım ve çeşitli özelliklerine göre arama yapabiliyorsunuz. Cm 01 02 indir oyunu yılların efsanesini sende indir ve nostalji keyfini yaşa.

Türkiye Ligleri Mevcut

Oyunda Süper Lig, Birinci Lig ve 2. Lig A ve B kategorileri bulunuyor.

CM 01 02 SISTEM GEREKSINIMLERI
Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Celeron 700 MHz
KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 128 mb geçici bellek
VİDEO KART(EKRAN KARTI): 32 Mb grafikli ekran kartı
BOŞ ALAN:200 Mb boş alan
SİSTEM: Windows Xp/98

Dosya Boyutu: 18 MB
Türkçeleştirme: Türksportal

Kurulum

İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve yükleme sürecini tamamlayın. Akabinde C/Program Files/Championship Manager 01 02 klasörü içinden oyunu başlatın. Oyun açıldıktan sonra settings kısmından dili Türkçeye çevirin. Hepsi bu kadar!

İyi oyunlar.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.