FM 2017 Serbest Oyuncular – Top 10

0
3476
fm 2017 serbest oyuncular

FM 2017 Serbest Oyuncular

FM 2017 Serbest Oyuncular, Football Manager oyuncularının çok zor durumda olduğu zamanlarda imdatlarına yetişen bonservisi olmayan oyuncular olarak büyük önem taşır. Bir anlamda paylaştığımız dosya FM 2017 Bedava Oyuncular ya da FM 2017 Bonservissiz Oyuncular olarak da adlandırılabilir.

Bu oyuncuları transfer etmeniz halinde kulüpleri olmadıkları için herhangi bir bonservis ücreti ödemezsiniz. Sadece oyuncuya vereceğiniz maaş ve imza ücreti ile futbolcuyu kadronuza katabilirsiniz.

Bu standartlara uygun 10 tane futbolcuyu sizler için listeliyoruz. İşte FM Arşiv ailesi olarak sizler için hazırladığımız FM 2017 Serbest Oyuncular – TOP 10

SıraİsimPozisyonYaşUyruk
1Emmanuel AdebayorST32Togo
2Ludovic ObraniakAMC31Polonya
3Ruben OliveraMC/AMC33Uruguay
4JussieAMC32Brezilya
5Marek CechDL/WBL33Slovakya
6Muslu NalbantoğluDR32Türkiye
7Pape DiakhateDC32Senegal
8RubinhoGK34Brezilya
9Kalu UcheST33Nijerya
10Marc BertranDR34İspanya

1. Emmanuel Adebayor

emmanuel adebayor free transfer fm 2017

Listede ilk sıraya konması gereken isim olduğuna ekip olarak oy birliği ile karar verdik. Oyun scoutları Adebayor’un son zamanlardaki düşük performansına rağmen özelliklerinde aşırı bir düşürme yapmaya karar vermemişler. Fizik gücü, hava toplarındaki üstünlüğü ve bitiriciliği ile  listemizin zirvesinde. Orta seviye takımlarda as forvet olabilir, yüksek profilli takımlarda da yedek forvet olarak rahatlıkla oynayabilir. Yaşının da 32 oluşu iki yıllık kontrat ile güzel işler çıkartılabileceğini gösteriyor.

2. Ludovic Obraniak

ludovic obraniak fm 2017 free transfer

Obraniak’ı Türk spor severler Çaykur Rize macerasından dolayı yakından tanıyacaklardır. 31 yaşında olan oyuncu, FM 2017 serbest oyuncular listesinde yaşı dolayısıyla ön plana çıkan oyunculardan. Henüz verecek şeyleri olduğunu düşündüğümüz için listede ikinci sırada yer verdik. Profili de hiç fena değil !.

3. Ruben Olivera

ruben olivera fm 2017 free transfer

Juventus kültürünü uzun yıllar ciğerlerine solumuş Ruben Olivera, Serie A da uzun yıllar başarılı bir performans sergiledikten sonra son iki yıldır Serie B de kariyerini sürdürmekteydi. FM 2017 itibariyle de bonservisi elinde olan Olivera, Genoa ve Fiorentina gibi köklü kulüplerde de başarıyla görev almıştı. Yaşı itibariyle çok yüksek bir performans beklenmemesi gereken Ruben, kadro derinliği açısından mükemmel bir transfer olabilir.

4. Muslu Nalbantoğlu

muslu nalbantoğlu fm 2017 free transfer

Football Manager oyuncularının 2006 serisinden beri tanıdığı sağ bek Muslu Nalbantoğlu NEC formasıyla efsane olmuştu. Ligimizde de Orduspor’da forma giyerek Türk spor severlerin hafızalarında yer edinen Muslu FM 2017 Serbest Oyuncular listemizde yer alan önemli oyunculardan.

JOKER: Mehmet Topuz

mehmet topuz fm 2017 free transfer

Neden serbest kaldığına bir türlü anlam veremediğimiz Mehmet Topuz’u bu listede ayrı bir yerde konumlandırmak istedik. Çünkü paylaşılan profiller içerisinde en iyi özelliklere sahip olmasının yanında sağ bek, sağ açık, ön libero ve orta sahanın ortasında oynayabilir oluşundan dolayı tam bir joker görevi yapan Mehmet Topuz, Türkiye’de her takımda oynayabilecek, Avrupa’da da orta düzey takımlarda yer alabilecek bir oyuncu.

İyi oyunlar 🙂

 

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.