FM 2018 Maurizio Sarri Taktiği

0
2440

FM 2018 Maurizio Sarri Taktiği

FM 2018 Maurizio Sarri Taktiği, Maurizio Sarri’nin Napoli’de oynattığı ve bu sene Juventus ile kafa kafaya gitmesini sağlayan taktiğin oyuna yansıtılmış hali. 18.3.3 güncellemesi ile kurulan bir taktik olduğundan önceki güncellemelerde çalışacağının bir garantisi maalesef yok ama denemekte fayda var. Taktik şöyle bir dizilişe sahip :

Stoperlerin ikisi de Standart Stoper-Savunma rolünde, bekler Bek-Otomatik, ön libero Savaşçı Orta Saha-Savunma, ortasahanın sağındaki oyuncu Defansif Oyun Kurucu-Savunma ve solundaki oyuncu Ofansif Oyun Kurucu-Hücum, kanatlar İç Forvet-Hücum ve forvet oyuncusu da Tam Forvet rolünde oynuyor. Her iki kanatı kullanıp, topa sahip olma, kısa pasla oyun kurma ve ofsayt taktiği uygulama üzerine kurulu bir taktik.

Ancak taktiğin oturması için sabırlı olmanız lazım. Taktiğe tam uyum sağlamadan verim alamayabilirsiniz. En az 10-15 maç yapılması lazım. En az 6-7 hazırlık maçı yaparak sezon öncesinde taktiğin oturması sürecini hızlandırabilirsiniz.

Şurdan indirebilirsiniz :

TAKTİĞİ İNDİR

 

Paylaş
Önceki İçerikFM Scout Editör 2018 indir
Sonraki İçerikFM 2018 Oynanabilir Ligler Ekleme – 263 Lig
Futbol aşığı, Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi, oyun geliştirmeye ilgili, Mortal Kombat ve Arkham oyunlarını da sever. FM 2010'dan beri devamlı FM oynar.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.