FM 2019 Fatih Terim Taktiği

0
1848
FM 2019 Fatih Terim Taktiği

FM 2019 Fatih Terim Taktiği

Geçtiğimiz sezon takıma katılması ile takımın çehresini değiştiren Fatih Terim’in oyun tarzını bu taktikle oyuna yansıtmaya çalıştık. FM 2019 Fatih Terim Taktiği ısıran, mücadele eden, pres yapan bir tarz ile oynamaya gayret eden bir taktik.

Taktiğin ilk versiyonu mert4792 tarafından hazırlandı. 4 defans 1 defansif ortasaha, 2 merkez ortasaha, iki kanat forvet ve bir komple forvet olarak taktik hazırlanmış. Taktiğin dizilişi şu şekilde;

Taktiğin bir sezon boyunca oynanmış fikstürünü de galeri olarak aşağıya bırakıyoruz. Taktiğin Galatasaray’da denenmesinin sebebi özellikle Fatih Terim’in elindekilerle yaptığının sınanmasıdır.

Taktiği genel olarak başarılı bulduk. Maç içerisindeki istatistik bakımından da güzel sonuçlar verdi. Bu sene Fatih Terim’in özellikle oyunu olgunlaştırarak kurmak istediğini açıklamalarından görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda taraftara oyuncuları acele ettirmemeleri konusunda da beyanatta bulunmuştu. Tüm bu bilgilerin ışığında taktiğimizin ilk versiyonunu sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kurulum

Yukarıda indir butonuna tıkladıktan sonra inen dosyayı; Belgeler/Sport Interactive/FM 2019/tactics klasörüne yapıştırıyorsunuz. Sonra oyuna girip taktik ekranından taktiği yükleyerek işlemi tamamlıyorsunuz.

Süreç tüm teferruatları ile aşağıdaki videoda anlatılmıştır.

İyi oyunlar dileriz.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.