FM 2019 Flut Skin Light Tema indir

0
416
fm 2019 tema indir

FM 2019 Flut Skin Tema indir

FM 2019 için hazırlanmış en güzel temalardan bir tanesi de FM 2019 Flut skin. Bu tema geçtiğimiz yıllarda da hazırlanmış ve çok ilgi görmüştü.

Tema ile ilgili birkaç görsel paylaşıyorum. Bizim facebook grubumuzda da en çok istenen temalardan bir tanesi olarak ifade edebilirim. Ayrıca DF11 Yüz Paketi ile de uyumlu olarak çalışan bir tema.

Tema ile ilgili görselleri de aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Flut Skin için indirme bağlantısını da yazının en altında paylaştık.

Football Manager 2019 Skins - FM 2019 FLUT skin light - Version 1.4

TEMAYI İNDİR

Kurulum

İndirdiğiniz dosyadan çıkan klasörü Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2019/skins klasörüne kopyalayın. Eğer skins klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz. Kopyalama işlemini tamamladıktan sonra oyuna girerek tercihler sekmesinden temanızı değiştirebilirsiniz.

İyi oyunlar.

Paylaş
Önceki İçerikFM 2019 Amatör Ligler Yaması
Sonraki İçerikFM 2019 FLUT SKIN DARK VERSİYON
Malatya doğumlu,Malatyaspor sevdalısı. Malatya Fethi Gemuhluoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunu Fırat Üniversitesi Adli Bilişim Mühendisliği okuyor. Bizde bilirdik İstanbul takımı tutmayı, Ama yakıştıramadık kendimize doğduğumuz şehri satmayı....❤💛

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.