FM 2019 DF11 Yüz Paketi – DF11 Megapack

3
1620
fm 2019 df11 yüz paketi

FM 2019 DF11 Yüz Paketi – DF11 Megapack

2019 serisinde orta koydukları dikkat çekici değişimlerle iddaalı bir giriş yapan menajerlik oyununda, FM 2019 DF11 Yüz Paketi indirerek oyunun görsel kalitesini artırmanız mümkün.

Football Manager 2019 oyununda ortaya konan dikkat çekici değişikliklere rağmen hem oyun boyutunu artırması hem de lisans sorunlarının olması nedeniyle grafik paketlerinin oyuna yansıtılamıyor oluşuna; Football Manager oyuncuları tarafından çok güzel çözümler üretiliyor. Bu çözümlerden bir tanesi de DF11 FM19 Yüz Paketi.


Bu paket ile yaklaşık 110.000 oyuncu ve personelin yüzü oyuna aktarılıyor. Paketi hazırlayan yapımcılar gerçekten güzel bir işe imza atmışlar. Scope Yüz Paketi ile tavsiye ettiğimiz diğer yüz paketi DF11.

Aslına bakarsanız pek çok yüz paketi yapımcısı DF11 alt yapısını kullanmakta. Sırf bu bile DF11 Yüz Paketi kullanmak için önemli bir artı.

FM19 yüz paketi

Ayrıca aşağıda paylaşacağımız linke daha önce DF11 yama kullananlar için güncelleme dosyası da mevcut. Bu nedenle 9.9GB olan tüm dosyayı indirmeniz gerekmiyor.

Yamanın tek handikapı yukarıda belirttiğim gibi boyutu. Daha düşük boyutlu yüz paketleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Kurulum

Aşağıda paylaştığımız linkten dosyayı indirdikten sonra Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2019/graphics/faces yolunu izleyerek açtığınız klasöre kopyalayın. Eğer ki graphics/faces klasörleri yoksa kendiniz el işe oluşturabilirsiniz.

Bu aşamaları yaptıktan sonra Football Manager 2019’a giriş yapın ve tercihler ekranına gelerek arayüz sekmesini açın. Buradan ön belleği kullanın yazısının yanındaki tiki kaldırarak görünüm bölümüne gelin ve “Geçici Dosyaları Temizle” ve “Temayı Yeniden Yükle” butonlarına basın.

Artık paketimiz hazır hale geldi. Çok sorulan bir soruya cevap olarak belirtelim; bu paket kayıtlı oyunlarda da oynanabilmektedir.

İyi oyunlar!

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.