FM 2019 Regen Yüz Paketi

11
726
fm 2019 regen yüz paketi

FM 2019 Regen Yüz Paketi – Regen Facepack

FM 2019 regen yüz paketi veya regen facepack, oyunda sonradan ortaya çıkan regenler için daha farklı görünüme sahip yüzler kullanmanızı sağlar.

Laura tarafından hazırlanan yüz paketi içerisinde 11 adet farklı yüz teması bulunuyor. Geçtiğimiz senelerde FM 2017 için regen yüz paketi paylaşmıştık. 2019 için bu denli bir paket gelmesi bizleri ayrıca çok memnun etti.

Kurulum

Bu grafik modunun, normal grafik modlarında (forma, logo, yüz vb.) gibi Belgelerim klasöründen yüklenmediğini öncelikle belirtelim. Kurulumu Belgelerim üzerinden yaparsanız bu paket çalışmayacaktır.

Bu nedenle kurulumu doğru yapmak için rar dosyasından çıkartacağınız klasörün içerisindeki tüm alt klasörleri oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayacağız. Bu klasör orijinal oyun kullananlar için aşağıdaki gibidir;

Artık oyuncu profillerine giderek FM 2019 Regen Yüz Paketi keyfini yaşayabiliriz, kurulumumuz tamamlandı. Dosyalar oyunla uyumlu olduğu için yeni bir kayıtlı oyun açmanıza da gerek yok, mevcut oyununuzla devam edebilirsiniz.

Tıkla – İndir

Teşekkürler Laura – Thanx Laura.

11 YORUMLAR

  1. C(D) \ Program Files \ Steam \ steamapps\ common \ Football Manager 2019 \ data \ buraya kadar tamam.. ama datadan sonra \database ,games, sicoms, sifacegen ve simatch dosyaları var, hangi doyaya atılacak? datadan sonra sizin dediğiniz facegen\ hair bu dosyalar yok 19 da ??

  2. Aynen 2 haftadır bekliyoruz ERCAN TOYGUN VARIŞLIi Hayır yani FM OYUNCUSU baştan söyle herkesin anlayabildeceğii gibi sesi bir video çekseydin ne sen uğraşırdın ne biz, akıl vermez gibi olmasında bir daha böyle bir şey olursa nacizane tavsite anlamında.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.