FM 2017 Regen Yüz Paketi

2
2261

FM 2017 Regen Yüz Paketi – FM 2017 Regen Facepack

Football Manager oyuncularının en güncel oyunu olan Football Manager 2017 için FM 2017 Regen Yüz Paketi yayınlandı.

Regen, oyunda ilerleyen yıllarda takımların alt yapısından otomatik oluşturulan oyuncuları ifade ediyor. Bu oyuncuların isimleri ve özellikleri otomatik oluşturulduğu gibi yüzleri de otomatik olarak oluşturuluyor ve haliyle saçma sapan, kısıtlı sayıda yüzler tekrar tekrar karşımıza çıkıyor.

Emil Debski tarafından hazırlanan bu paket içerisinde 2580 adet saç stili (hairstyle) bulunduğu ifade ediliyor. Böylece her oyuncu farklı tiplemeye sahip oluyor ve daha keyifli bir oyun imkanı sunuyor.

Özellikle uzun yıllar tek bir takımı yönetmeyi seven oyuncular için önemli olan FM 2017 Regen Yüz Paketi, tiplemeleri kıtalara göre sınıflandırarak gerçekçi tipler oluşturulmasında da başarılı bir rol üstleniyor.

Paket Hakkında Detaylar

Paketin boyutu 75 MegaByte. Bu kadar üretken bir paket için gayet makul düzeyde. Bildiğiniz gibi orjinal yüz paketleri bir kaç GigaByte boyutuna ulaşabiliyor. Bu anlamda oyunu yormayan bir düzeltme olarak yorumlayabiliriz. Paketin oyundaki görünümü ile ilgili olarak Eskişehirspor kariyerimden bir kolaj hazırladım.

fm 2017 regen yüz paketi

Kurulum

Bu grafik modunun, normal grafik motlarında (forma, logo, yüz vb.) gibi Belgelerim klasöründen yüklenmediğini öncelikle belirtelim. Kurulumu Belgelerim üzerinden yaparsanız bu paket çalışmayacaktır.

Bu nedenle kurulumu doğru yapmak için rar dosyasından çıkartacağınız klasörün içerisindeki tüm alt klasörleri oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayacağız. Bu klasör orijinal oyun kullananlar için aşağıdaki gibidir;

C(D) \ Program Files \ Steam \ steamapps\ common \ Football Manager 2017 \ data \ facegen\ hair

Kıta isimlerine sahip klasörleri yukarıdaki dizine kopyaladıktan sonra kurulumun ilk aşamasını tamamlamış oluyoruz. Kurulumun kalan kısmında oyunumuzu açarak tercihler bölümüne gidiyoruz ve arayüz ekranını seçiyoruz. Buradan “Önbellek Temizle” butonuna basıyoruz ve akabinde sağ taraftaki “Temayı Yeniden Yükle” seçeneğine tıklayarak temamızı yeniliyoruz.

Artık oyuncu profillerine giderek FM 2017 Regen Yüz Paketi keyfini yaşayabiliriz, kurulumumuz tamamlandı. Dosyalar oyunla uyumlu olduğu için yeni bir kayıtlı oyun açmanıza da gerek yok, mevcut oyununuzla devam edebilirsiniz.

Problem yaşayan kullanıcılar facebook sayfamıza mesaj atabilirler.

İyi oyunlar.

Paketi İndir

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.