FM 2019 Serbest Ortasaha Oyuncuları

0
809
FM 2019 Serbest Ortasaha oyuncuları

FM 2019 Serbest Ortasaha Oyuncuları – TOP 20

FM 2019’un çıkmasına kısa bir süre kaldı. Ancak oyundaki yenilikler FM oyuncularını heyecanlandırmış olacak ki pek çok FM sitesi içerik üretimine başladı bile. Bizler de sizin için FM 2019 Serbest Ortasaha oyuncularını paylaşıyoruz.


#FM19 bonservissiz orta saha oyuncuları ile herhangi bir ücret ödemeden oyuncuları kadronuza katabiliyorsunuz


Açıkçası listedeki oyuncular pek çoğunuz tarafından bilinen oyunculardır. Bu oyuncular nasıl olurda serbest kalabilir diye düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten serbest kalan oyuncular. FMI istatistiğine göre listede yer alan oyuncuların yaş ortalaması ise 31.5. Özellikle Didier Ndong, Miguel Veloso, Stephen Ireland makul yaşları ile dikkat çekerken; Michael Essien, Aquliani ve Toulalan ise yüksek yaşlarına rağmen şans verilebilecek oyuncular.

Ayrıca listede ülkemizden tanıdığınız isimler de mevcut. Türk uyruğu bulunan Hamit Altıntop bunlardan en çok dikkat çekeni. Ayrıca Bursaspor‘da yıllarca önemli işlere imza atmış Pablo Batalla ve bir dönem Trabzonspor forması gitmiş Kevin Kostant‘da listede yer alıyor.

FM 2019 Serbest Ortasaha Oyuncuları

Kaynak: transfermarkt, fminside

FMOyuncusu web sitemizde diğer pozisyonlar için oyuncu arayışınız var ise veya personel arıyorsanız bu bağlantıya tıklayarak FM 2019 Genç Oyuncular, FM 2019 Wonderkids, FM 2019 Serbest Oyuncular ve FM 2019 En iyi personel gibi konulara ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.