FM 2019 Sırbistan Takım Önerileri

0
359

FM 2019 Sırbistan Takım Önerileri

Football Manager 2019 kariyer önerileri serimize FM 2019 Sırbistan Takım Önerileri başlıklı yazımızla devam ediyoruz. Bu serimizde kariyer için takım önerileri yaparken her ülkede bulunan oynanabilir ligler üzerinden ilerliyoruz.

Sırbistan için önerilerimiz de 1. ve 2. lig düzeyinde olacak. Zaten ülkede iki tane oynanabilir lig bulunuyor. Bunlar Serbia Süper Lig ve Serbia 1. lig olarak adlanan ligler. Süper Lig’in kuralları ise şu şekilde;

  • Ligde 16 takım var. Her bir takım bir sezonda toplamda 30 müsabaka oynuyor.
  • Maç kadrosunda en fazla 4 yabancı oyuncu bulundurabilir. Bedelsiz olarak transfer edilen oyunculara her zaman lisans çıkarılabilir. Yalnızca lisanslı maç kadrosuna dahil edilebilir. 7 yedekten en fazla 3 oyuncu değiştirilebilir.
  •  Şampiyonlar Ligi’ne 1. Ön elemeden 1 takım, Avrupa Ligi’ne de 1. ön eleme aşamasından 3 takım katılıyor.

Genel özellikleri ile ligden bahsettikten sonra Sirbistan Ligleri takım önerilerine geçebiliriz. İşte FM 2019 Sırbistan Takım Önerileri listemiz;
partizan png ile ilgili görsel sonucu

1.Partizan

Takım Adı Partizan
Mali Durum İdare Eder
Kuruluş Yılı 1945
Lig Serbian Super League
Stadyum SRC Partizan Teleoptik – Zemunelo
Şehir Belgrad
Kapasite 32.710
Tesisler Muhteşem Antrenman Tesisleri
Altyapı Harika Altyapı Tesisleri
Yıldızlar Sasa Ilic, Miroslav Vulicevic , Vladimir Stojkovic

Parizan Taraftarı ile ilgili bir videoyu da aşağıya bırakıyorum;

Tüyolar:

  • Sırbistan’ın köklü kulüpleri arasında yer alan Partizan, 2 yıl aradan sonra 2017 yılında şampiyon olmuş ve eski günlere dönüş ışığı vermişti. Totalde şampiyonluk sayıları(10) eşit olan  Kızılyıldız’ı geçmek ve Avrupa’da başarı için mücadele etmek güzel bir rekabet olacaktır.
  • Oldukça sağlam bir taraftar grubu olan Partizan Belgrade, köklü bir camia olması ve başarıya aç olması gerekçesile Sırbistan önerileri içerisinde ilk sıramızda yerini alıyor.
  • Ayrıca bu sezon Avrupa Ligi’nde yer alıyorlar. Bu başarıyı sürdürebilir kılmak güzel bir hedef.

2. Kızılyıldız

Takım Adı Kızılyıldız
Mali Durum Güvende
Kuruluş Yılı 1945
Lig Serbian Super League
Stadyum Rajko Mitic Stadyumu
Şehir Belgrad
Kapasite 53.000
Tesisler Harika Antrenman Tesisleri
Altyapı Çok İyi Altyapı Tesisleri
Yıldızlar Dejan Meleg, Marko Marin, Lorenzo Ebecilio

Kızılyıldız taraftarı ile ilgili bir videoyu da aşağıya bırakıyorum.

 Tüyolar:

  • Sırbistan’ın en büyük ve en ateşli iki takımından biri olan Kızılyıldız. Geçmişte oldukça büyük başarıları var ve Avrupa’da da adlarından söz ettirmişlerdi.
  • Altyapı bakımından Sırp futbolu oldukça iyi oyuncular yetiştirse de ülke takımları Avrupa Kupalarında birkaç tur geçmekten öteye gidemiyorlar. Bu makus talihi kırmak için mücadele etmek bizce güzel bir meydan okuma olacaktır.

Ayrıca bu yazıdaki iki Sırp kulübü de özellikle taraftar bakımından endüstriyel futbola karşı ultras felsefesi ile nam salmış ve oldukça etkili taraftar grupları olduğundan büyük bir heyecan ile yönetilebilir.

Tabi ki bir de ülkede rakiplerin çok da güçlü olmaması genç oyunculara fırsat vermenizi sağlayacaktır. Bunun avantajını da yemek oldukça keyifli olabilir.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.