FMXML indir – FM Paket Yapma Programı

0
1113

FMxml indir – Yüz Paketi Yapma Programı

Football Manager oyunlarının en önemli yardımcı programlarından birisi olan fmxml düzenleme aracını fmarsiv ailesi olarak sizler için paylaşıyoruz.

FM serilerini daha keyif verici bir hale getiren uygulamalardan bir tanesi de yüz paketleri ve logo paketleri olarak yıllardır bilinmektedir. Oyuna oyuncuların gerçek yüz fotoğrafları eklenir, takımların ise gerçek logoları eklenir. Böylece oyun içerisindeki takımlar ile daha gerçekçi bir deneyim yaşarsınız.

FMXml Programı

FMXml programı oyun dosyaları içerisindeki xml formatındaki dosyaları düzenlemeye yarayan yardımcı bir programdır. Bu program ile oyunun yüklü olduğu dizinlerdeki .xml dosyalarını bularak hazırlamış olduğunuz fotoğrafları yükleyerek bir yüz paketi oluşturabilirsiniz.

Yüz paketi oluşturduğunuz gibi logo paketi de oluşturabilirsiniz. Bu anlamda FM Xml bir nevi FM Logo Paketi Yapma Programı ya da FM Yüz Paketi Yapma Programı olarak da tanımlanabilir.

Programı İndirin

Yukarıda fonksiyonlarından bahsettiğimiz bu programı aşağıda paylaştığımız bağlantıdan indirebilirsiniz. Program 2005 ve sonrası tüm serilerde çalışmaktadır. Paylaştığımız versiyon en güncel sürümü içermektedir. İndirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkan .exe dosyasını çalıştırarak programı yükleyin. Sonrasından masaüstüne gelen kısayol ile programı çalıştırın.

İyi oyunlar…

Programı İndir

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.