FM Wizard 17 indir – FM 2017 Oyun içi editör

2
5957

FM Wizard 17 indir – FM 2017 Oyun içi editör

Football Manager 2017 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FM Wizard 17 tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FM Wizard 17 dosyamızı çalıştırıyoruz. FM Wizard ekranında Load butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Hepsi bu kadar.

Programı İndirin

Aşağıda paylaşmış olduğumuz bağlantıyı ziyaret ederek dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz dosyayı rar’dan çıkartarak çalıştırın. Sonrasında yukarıda paylaştığımız kullanım anlatımından faydalanabilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Editör Notu: FM Wizard az kapsamlı bir oyun içi editördür. Sadece oyuncu özellikleri ve mali yapıyı düzeltme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Daha kapsamlı bir oyun içi editör için FMRTE 17 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. FMRTE 17 için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

fmrte 17
FMRTE 17

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.