FM 2008 Türkçe Yama indir

7
5665

FM 2008 Türkçe Yama indir

FM 2008 Türkçe Yama çevirisi, Football Manager serisinin efsanevi oyunlarından olan FM 2008 için hazırlanmış olan ve neredeyse tamamına yakını Türkçeye çevirilmiş olan dosyayı içermektedir.

Düşük özelliklere sahip sistemlerde dahi kolaylıkla çalışabilen bir oyun olan Football Manager 2008, oyun serisinin en çok beğenilen oyunlarından bir tanesi olma özelliğine sahip olması sebebiyle günümüzde halen daha oynanmakta ve oyunu hala oynayanların sayısı pek de azımsanmayacak seviyede.

FM 2008 Türkçe Yama indirmeden önce Football Manager 2008 oyununu indirmek isteyen kullanıcılar bu bağlantıyı ziyaret ederek sayfadaki anlatımları uygulayarak oyunu yükleyebilirler. Sonrasında Türkçe yama eklentisi için aşağıda paylaşmış olduğumuz dosyayı indirebilirsiniz.

Ülkemizdeki deyimiyle Teknik Direktör olarak ifade edilen ancak avrupada Menajer olarak tanımlanan mesleğin simülatör hali olan Football Manager 2008 ile ne kadar başarılı bir menajer olduğunuzu test edebilirsiniz.

Kurulum ve Dosya Yükleme

Dosyayı bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Dosyayı yukarıdaki bağlantıdan yükledikten sonra FM 2008 Türkçe Yama dosyasını yüklemeye geçiyoruz.

Rardan çıkan dosyayı oyunun kurulu olduğu dizindeki “C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\languages” klasörüne atmanız gerekiyor. Her ihtimale karşı bu klasör içindeki english.ltc dosyasının yedeğini almayı unutmayın. Bir sorun olduğunda orjinal dosyayı tekrardan kullanabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. birşey daha sorucaktım bu yama yüzde yüz değil var mı acaba fm 2008 in yüzde yüz türkçe yaması heralde turksportal masaüstü v2 varmış ama onuda hiçbir yerde bulamadım.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.