CM 03 04 indir – Championship Manager 03-04

1
14938

CM 03 04 indir

Futbol Menajer oyunlarının ikinci efsane serisinden olan Champhionship Manager 03-04 oyunu, CM 03 04 indir başlıklı yazımızda paylaşılıyor.

Çoğu menajerlik oyununun, kendisini ilham alarak bilgisayar dünyasına girdiği Championship Manager oyununun en çok tutulan versiyonu Championship Manager 03 – 04 oyunudur. Bu oyunda 2003 – 2004 senesine ait dünya üzerinde ki tüm ülkelerin tüm takımlarının detaylı ve tam kadrosunu bulabilirsiniz. Gelmiş geçmiş en büyük takım ve oyuncu veritabanına sahip olması, bu oyunu diğer oyunlardan farklı kılmaktadır.

Championship Manager 03 – 04 oyunu, önceki sürümlere nazaran bir çok yeniliği bünyesinde barındırmaktadır. Oyuna yeni gelen özellikle birlikte artık maçları 2D olarak izleyebileceğiz. Böylelikle oyuncuların hatalarını, nasıl oynadıklarını, nasıl pozisyonlara girdiklerini ve verilen taktiklere uyup uymadığını daha rahat bir şekilde görebileceksiniz. Görsel açıdan oldukça iyi bir maç zevki veren 2D maç motoru sizlere keyifli maçlar yaşatacaktır.

Oyuna yeni gelen özelliklerle beraber eskisine nazaran daha gelişmiş antrenman programları ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında milli takım teknik direktörü olabilir ve performansı yüksek oyunculara ceza verme gibi işlemleri bulabilirsiniz. Transfer edeceğiniz oyuncuyu ararken arama filtresi oldukça geniş. Oyuncunun fiyatı, ırkı, oynadığı takım ve çeşitli özelliklerine göre arama yapabiliyorsunuz. Cm 03 04 indir oyunu yılların efsanesini sende indir ve nostalji keyfini yaşa.

CM 03 04 SISTEM GEREKSINIMLERI
Merkezi İşlem Birimi (İŞLEMCİ) : Celeron 700 MHz
KISA SÜRELİ BELLEK(RAM): 128 mb geçici bellek
VİDEO KART(EKRAN KARTI): 32 Mb grafikli ekran kartı
BOŞ ALAN:200 Mb boş alan
SİSTEM: Windows Xp/98

CM 03 04 indir: Tıkla

Rar Şifresi: www.fmarsiv.xyz

Kurulum

Oyun zaten kurulu olarak inmektedir. Yapmanız gereken RAR’daki dosyayı masaüstüne çıkartıp CM 03 04 simgesini tıklayarak açmak olacak. Oyunu açtıktan sonra Prefectences -> Languages yolunu izleyerek English olan dil seçeneğini Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Oyunla ilgili olarak takıldığınız bir konu olursa facebook sayfamızdan mesaj olarak ya da bu konu altına yorum yaparak tarafımıza iletebilirsiniz.

Futbolun daha güzel olduğu dönemlere ait olan bu oyunu oynarken;

FM Arşiv ailesi olarak iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.