FM 2017 Genç Yetenekler

0
1698
fm 2017 genç yetenekler

FM 2017 Genç Yetenekler – FM 2017 Wonderkids

FM 2017 Genç Yetenekler ; Hepimizin bildiği gibi Football Manager oyununda büyük keyif veren bir unsur da genç yetenekler. Gelişime açık olan, ilerisi için umut veren, genç yaşına rağmen o kumaşı bize sunan genç yetenekleri takıma katarak hem kadroyu güçlendirmek hem de bu futbolcuların gelişimiyle daha iyi daha güçlü bir takıma sahip olmak için bu tip transferler şarttır. Hem yatırım hemde takım gücü açısından oldukça mantıklı olan bu stratejide tek gereken bu genç yetenekleri belirlemektir.

WonderKit Nedir? : Football Manager oyunlarında ilerleyen dönemlerde yıldız oyuncu olma potansiyeli taşıyan genç yaştaki oyunculara WonderKids adı verilir. WonderKids, İngilizce harika sözcüğü olan Wonderful ve çocuklar anlamına gelen kids kelimelerinin birleşiminden meydana gelmektedir. Yani kısacası Wonderkids, Harika çocuklar anlamına gelmektedir.

Sizler için FM 2017 en iyi wonderkids listesini hazırladık. FM 2017 genç yetenekler listemizden yaraarlanarak hem ilerde para kazanabilir hem de çok ucuza yıldız futbolculara sahip olabilirsiniz.

FM 2017 Genç Yetenekler Listesi

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.