FMRTE 17 – FM 2017 Oyun içi Editör

48
18164

FMRTE 17 İndir

Football Manager 2017 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 17 tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Editör Notu: İşlemleri gerçekleştiremeyen ziyaretçilerimiz, gönderi altına yorum atarlar ise kendilerine yardımcı olacağım. Programın kurulumunu anlatan bir videoyu yazının sonunda paylaşıyorum.

Football Manager Real Time Editor 2017 İndir

Rar Şifresi: fmoyuncusu.com

İlave: Yapamayan arkadaşlar için online aktivasyon yaparak serial kısmının tamamına 0 değerlerini girin.

Güncel Link İçin Tıklayın!

Rar Şifresi: fmarsiv.xyz

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyada FMRTE dosyasının yüklemesini yapın. Sonrasında klasördeki dll dosyasını ve Amped uygulamasını FMRTE’nin kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Önce AMPED’i sonra FMRTE’yi çalıştırın. Online Activation seçeneğini tıklayarak serial kısmının tamamını 0 yapın ve devam diyin. Aktivasyon başarılı. Program için oyunun açık olması gerekiyor, onu da belirtelim.

İyi oyunlar.

Hata Alanlar İçin Güncelleme!

BouncyCastle.Crypto.dll isimli dosyayı sağ tıklayarak salt okunur yapın ve daha sonra çalıştırın.

48 YORUMLAR

  1. ÖNEMLİ !! : Arkadaşlar aktivasyonda hata alıyorsanız yapmanız gereken “BouncyCastle.Crypto.dll” dosyasına sağ tıklayıp salt okunur yapmak. Bende bayağı uğraştım başka bir kaynakta gördüm, denedim ve oldu. DLL dosyasını salt okunur yaptıktan sonra lisansa full 0 girin aktif oluyor.

  2. çalışıyor, amped’i açın sonra fmrte’yi açın ilk bi active edin o hata verecek zaten, sonra fmrte’yi kapayın. ampedin yanında BouncyCastle.Crypto.dll dosyasını kontrol edin fmrte kurulum yerinin içinde silinmiş görünecek, onu tekrar atın, fmrte’yi açın, yine active edin olacak. o dosya siliniyor onu tekrar oraya kopyalamanız gerk

  3. ÖNEMLİ : ADMİN FMRTE YE GELEN GÜNCELLEMEYİ YAPMADAN AKTİVE ETMEMİZ GEREKİYOR , ÖNCE GELEN GÜNCELLEMEYİ YAPARSAK KABUL ETMİYOR HERKESİN BİLGİSİNE…

    • Bu durumun oyunla bir alakası olduğunu sanmıyorum. İlk defa sizden duydum böyle bir hatayı. Çözüm için çalışan amped ve diğer oyun dosyalarını görev yöneticisinden sonlandırıp, interene öyle bağlanmayı deneyin.

  4. Kurulumu yapıyorum, programı çalıştırınca görev yöneticisine exe olarak düştüğü halde bir süre sonra kendi kendine kayboluyor ve açılmıyor. Ne yapabilirim?

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.