FMM 2019 Yüz Paketi

2
1266
fmm 2019 yüz paketi

FMM 2019 Yüz Paketi

FMM 2019 Yüz Paketi, Football Manager Mobile 2019 oyuncuları için hazırlanmış, oyuncuların yüzlerinin yer aldığı bir görsel yamadır.

Paket içerisinde 47.000 oyuncu ve personelin yüzleri bu yama ile oyuna aktarılabilir duruma geliyor. Yamanın bu kadar kapsamlı olması nedeniyle boyutu 2.6 GB gibi bir boyuta ulaşıyor. Eğer telefonunuzun hafızası yeterli değilse bu biraz problem olabilir.


iOS Kurulumu

Bu dosyaları aktarmak için bilgisayarınıza iTunes indirmeniz gerekmektedir. Dosya yöneticinizi veya 7Zip gibi bir programı kullanarak dosyaları ayıklayabilirsiniz.

Yamanın yüklenmesi esnasında cihazınızda oyun kurulu olmalı ve kurulum esnasında hiç açmamanız gerekmektedir.

Paketinizi çıkarttıktan sonra Resimler adlı bir klasör oluşturun ve players içerisine taşıma yapın.

iTunes’u açın ve iOS cihazınızın bölümünde Dosya Paylaşımı’na gidin (USB veya WiFi üzerinden bağlanabilirsiniz, ancak USB’nin daha hızlı olacağını unutmayın). Dosya tarayıcısını açmak için ekranın ortasındaki paneldeki FM 2019 Mobile’a tıklayın. Görünen dosya tarayıcı boş değilse, o zaman oyunun temiz bir kurulumuna sahip değilsiniz ve yukarıdaki kırmızı kutuyu okumalısınız.

Daha önce oluşturduğunuz Resimler klasörünü tıklayıp bu dosya tarayıcısına sürükleyin ve iTunes kopyalamayı tamamlayana kadar bekleyin – bu muhtemelen uzun bir zaman alacaktır!

iOS cihazınıza geri dönün ve oyunu açın. Grafik önbelleğinin oluşturulması bir dakika sürecektir.


Android Kurulumu

Bilgisayarınıza indirdiyseniz, dosya yöneticinizi veya 7Zip gibi bir programı kullanarak dosyaları ayıklayın. Dosyaları cihazınıza kopyalamak için AirDroid gibi bir uygulama kullanın veya cihazınızı USB üzerinden bağlayın ve klasör yapısını Documents / Sports Interactive / Football Manager 2019 Mobile / normal / graphics / players dizinine kopyalayın. Bu dizini oluşturmanız gerekebilir. Bittiğinde, çok sayıda insan görüntüsüne ve bir config.xml dosyasına sahip bir klasör görmelisiniz. Bu dosyaların aktarılması uzun zaman alacaktır!

Bu aşamada oyunu açmalı ve Ayarlar’a, ardından Kullanıcı Arayüzü bölümüne girmelisiniz. Ayarlar listesinin en altına gitmeli ve Yeniden Yükle düğmesine basın.

Yüzünüz hala oyunda doğru görünmüyorsa, Android / data / football.manager.games.fm19.mobile / files / installed / application_support / Sports Interactive / Football Manager 2019 Mobile / normal / Caches klasörüne gitmelisiniz. Cihazınız ve içindeki dosyaları silin. Daha sonra cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir.
NOT: Android cihazınıza doğrudan indirdiyseniz, cihaz üzerinde ayıkladığınızda, ayıklama konumu olarak yukarıda belirtilen doğru klasörü seçtiğinizden emin olun.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.