FMRTE 16 – FM 2016 Oyun İçi Editör

59
8939

FMRTE 16 İndir

Football Manager 2016 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 16 tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.
Editör Notu: İşlemleri gerçekleştiremeyen ziyaretçilerimiz, gönderi altına yorum atarlar ise kendilerine yardımcı olacağım. Programın kurulumunu anlatan bir videoyu yazının sonunda paylaşıyorum.

Football Manager Real Time Editor 2016 İndir

Rar Şifresi: www.fmoyuncusu.com

İlave: Yapamayan arkadaşlar için online aktivasyon yaparak serial kısmının tamamına 0 değerlerini girin.

Güncel Link İçin Tıklayın!

Rar Şifresi: fmoyuncusu.com

Kurulum;

İndirdiğiniz dosyada FMRTE dosyasının yüklemesini yapın. Sonrasında klasördeki dll dosyasını ve Amped uygulamasını FMRTE’nin kurulu olduğu klasöre kopyalayın. Önce AMPED’i sonra FMRTE’yi çalıştırın. Online Activation seçeneğini tıklayarak serial klasörü içerisinde paylaşmış olduğumuz seriali girin ve devam diyin. Aktivasyon başarılı. Program için oyunun açık olması gerekiyor, onu da belirtelim.

İyi oyunlar.

59 YORUMLAR

  • Linkteki diğer iki programı da indirin ve FMRTE’yi yüklemiş olduğunuz klasörlere atarak AMPED.exe’yi çalıştırın. Sonra FMRTE’ye bağlanın problem çözülecektir.

  • Hocam dediğinizi yaptım ama hala aktivasyon kısmı geliyor ekrana. iki dosyayı fmrte yi kurudğum yere attım dosyayı değiştir dedim sonrasında amped’i çalıştırdım sonra fmrte’ye girdim fakat ekrana aktivasyon kısmı geliyor.(güncelleme yapmadım)

 1. Amped.exe yi çalıştırdıktan sonra lisans sorunu düzelmediği gibi

  İnternette bir çok siteye girmeye çalıştığım zaman ” proxy sunucusunda bir sorun var veya adres yanlış” hatası alıyorum. Altında da ” err proxy connection failed” yazıyor.
  Amped ve “dll” dosyası öncesine nasıl dönebilirim.

 2. Linkteki diğer iki programı da indirin ve FMRTE’yi yüklemiş olduğunuz klasörlere atarak AMPED.exe’yi çalıştırın. Sonra FMRTE’ye bağlanın problem çözülecektir. yapıyorum ama sorun çözülmüyor

 3. hocam linkteki her şeyi indirdim.gerekli kurulumu yaptım ve setup dosyası hariç diğer 2 dosyası kurulum klasörünün içine attım. önce amed.exe yi sonra editörü açtım ancak hala lisans sorunu var.

 4. Beyler aynılarını yapın. sifre: FMR14-12215-01633-685Q6-9WXI9 … Eger guncelleme yaparsanız bounce olan dosyayı bı kere daha kopyalayıp degıstırın. sonra ampedı acın sonra fmrte’yı acın. ben yaptım hersey ıyı hosta sımdıde kaydetme sorunu yasıyorum kaydolmuyor.

 5. Orjinal oyuna yeni güncelleme geldi sürüm 3.2 oldu eski fmrte sürümleri çalışmıyor en son sürüme güncellenmesi ne zamana yüklenir yardımcı olursanız kolay gelsin…

 6. Hocam merhaba. Oyun içi editörde futbolcuların özelliklerini artırıyorum ama bir kaç maç sonra eski haline geliyor. Bu değişiklikler kalıcı olmuyor mu? Neden oyuncular eski haline geliyor bilginiz var mıdır?

  • Güzel kardeşim proxy ayarlarını bunun bozduğunu hiç sanmıyorum. Bu siteye denemeden birşey atmıyoruz zaten. İnternette virüslü dosya paylaşan o kadar site varken doğru adreste değilsin.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.