Football Manager 2016 Full İndir

29
4745

Football Manager serisinin en son oyunu olan Football Manager 2016, oyunun tamamen farklı bir boyut kazandığı oyun olarak tarihe geçecek gibi. Bunun beklentinin duyulmasının temel sebeplerini inceleyecek olursak, “gerçek anlamda” gelişmiş 3 boyutlu oyun motoru, kendi kulübünü oluşturabilme, kendi giyim tarzını ve yüzünü oluşturabilme gibi özelliklerin yanına yine geliştirilmiş klasik modun kazandığı yetkinlikler geliyor.

Football Manager 2015’in menüleriyle hemen hemen aynı menülere sahip olan Football Manager 2016, daha önceki serilerde yaşadığımız farklı bir oyun oynuyormuş hissine kapılmamıza ve oyuna yabancılık çekmemize engel oluyor. Bu açıdan da çok beğendim ve yararlı buldum. Kesinlik yeni Football Manager 2016 oynanmaya değer bir oyun olarak karşımıza çıkmış.

Football Manager 2006 ile Football Manager serisine başlamış birisi olarak, ilk başladığım serinin 10.yılında çıkartılan FM 2016 ile beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını düşünüyorum. Uzun yıllar oyunun Türkçe dil desteği ile çıkartılması için uğraş verirken, şimdilerde Türkçe olarak dördüncü seriyi oynamanın da mutluluğu var. Genç arkadaşlar bu ayrıcalığın kıymetini bilsinler. 🙂
Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon 2.2GHz+
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 Pro, Intel GMA X3100 256MB VRAM
DirectX: Versiyon 9.0c
Fiziksel Disk: En az 3 GB boş disk alanı
Ek bilgiler: Eski grafik kartları ile sadece 2 boyutlu maç görünümü vardır ve desteklenmez. Eski grafik kartları Football Manager 2016 sistem gereksinimleri için Direct X 9.0 SDK yazılımını desteklemek zorundadır ve oyuna başlamadan önce bilgisayarda kurulu olmalıdır. Dizüstü versiyonlarda bazı chipsetler çalışabilir fakat desteklenmez.

Football Manager 2016 İndir

Rar Şifresi: www.fmoyuncusu.com

Not: İndireceğiniz dosya içerisinde oyunun torrent dosyası ve oyunun crack dosyası bulunmaktadır. Torrent ile indireceğiniz oyunu Crack dosyasıyla da orjinalleştiriyorsunuz. Anlatım dosyada mevcuttur. Denenmiştir, çalışmaktadır.

Football Manager Full Paket

Bu paketimizde ise Football Manager 2016 Torrent Dosyası + Güncel Sorunsuz Crack + FM 2016 Editör bulunmaktadır.

Football Manager 2016 Full Paket İndir

29 YORUMLAR

  1. Merhaba part 1’i bi klasöre attıktan sonra aynı işlemi part 2 için de yapıyorum çıkan soruya tümüne evet diyorum ardından 2.ciyi’De atıyorum ama anlamadığım soru şu crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dosyaya atmam gerekmez mi ne yapmalıyım tam olarak kurarkne yardımcı olursanız sevinirim..

  2. hocam sadece bu siteden değil bi çok yerden crack denedim. ve hataya farklı çözüm önerileri getirenlerin önerilerini uyguladım hiç bi şekilde oyunu açamadım. zaten bence problem sizle alakalı değil oyunla alakalı.

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.