FM 2016 Sorunsuz Crack Dosyası

4
2842

FM 2016 Sorunsuz Crack Dosyası İndir

Football Manager 2016 full sürümü internete düşse de FM 2016 sorunsuz crack bulmak gerçekten çok zor. FM oyuncularının yaşamış olduğu bu sorunun çözümü adına sizlere denenmiş bir Crack dosyası sunuyoruz.

Bu crack dosyası ile artık sorunsuz bir biçimde Football Manager 2016 keyfi yaşayacaksınız. Bir sezondan sonra isimlerin kaybolması, sürekli oyunu kaydedip geri açmalar ve tuhaf sorunlar ile karşılaşmayacağınız crack dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Her ihtimale karşı indireceğiniz dosyayı virüs taramasından geçirmenizi önermekteyiz. Sonrasında oyunun kurulu olduğu dizine rar içerisinden çıkan klasörün içerisindeki dosyaları kopyalayın ve değiştirilme isteği gelmesi halinde kabul ederek işlemi sonlandırın. Artık sorunsuz FM keyfini yaşayabilirsiniz.

FM 2016  Crack İndir

Rar Şifresi: fmoyuncusu.com
veya: fmarsiv.xyz

Biz üç buçuk sezon herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu crack dosyası ile oynadık. Eğer bir Football Manager 2016 sahibi değilseniz, bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Football Manager 2016 İndir

4 YORUMLAR

  1. Benim sorunum var crack’i yüklediğim halde takımlar sadece bedelsiz oyuncu ve kiralık transfer yapıyor parayla transfer yapmıyorlar ben yapıyorum ama dıger takımlar yapmıyor

CEVAP VER

Yorumunuz...
Lütfen isminizi girin.